Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz probléma, nemi betegség...

Pénisz probléma, nemi betegség, vérrög, visszér?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy elég régóta nagyon félek a vérrögöktől. Ha fáj a lábam, vagy ha valahol valami furán fáj, máris rohanok az orvoshoz, hogy nézze meg. Idén nyáron volt is egy vérrögöm az egyik ujjamban, voltam is vagy 4 dokinál vele, az egyik megijesztett, a másik szerint nem az, 2 meg azt mondta hogy az, de nem kell vele foglalkozni, hagyjam békén.


Nemrég kiderült, hogy szifiliszem van, voltam vele urológusnál és nemigondozónál. A tünetek megvannak, a péniszemen van egy kis dudor, alatta egy seb, a másik oldalon pár kis pattanás szerű golyó. Ami megrémít, hogy a péniszem jobb oldalán, ahol a dudor van, alatta kitapintható egy drótszerű valami, mintha egy ér lenne. Merevedéskor nagyon kitapintható. Az urológusnak mikor mutattam kifejezetten azt, csak legyintett, hogy nem fontos, biztos csak visszér, nem kell vele foglalkozni. Őt jobban érdekelte a dudor, a végén azt mondta, hogy fityma eltávolítást javasol. Amit azért tartottam furcsának, mert sejtettem, hogy szifiliszem van, de neki ez eszébe se jutott, én rákérdeztem, azt mondta nem tudja. Menjek el bőrgyógyászhoz. El is mentem, a bőrgyógyász már a kezem alapján rögtön tudta, hogy szifilisz. Megnézte ő is a péniszem, szerinte a szifilisz kezeléssel megszűnik ez is. A héten megyek a nemibeteg-gondozóba, mondjuk nem tudom hogy ott mi fog történni, de mindegy is. Szóval én félek attól, hogy vérrög alakul ki, mert szúró fájdalmat érzek néha a péniszemen, az a drót szerű valami meg eszméletlenül megijeszt, pedig urológus már mondta, hogy nem kell vele foglalkozni. Meg azért sem tudom már hova tenni ezt az egészet, mert bárhol olvastam a szifiliszről, mindenhol azt írják, hogy a második szakasz előtt eltűnik a dudor a nemiszervről, de nálam még mindig megvan.


Ha vérrög lenne a péniszemben, annak is ugyanúgy lennének tünetei? Láz, bedagadás, elszíneződés?



2020. nov. 24. 21:15
 1/1 Angel3000 ***** válasza:
Szia, az a fontos, Hogy kezelès alatt vagy már, és mèsz a dolgok után, Mert maguktól nem fognak eltûnni. Általában a vèrrôgôk fájdalmat produkálnak. Ha a peniszedbe vèrrôg Kerûlne azt megèreznèd !
2020. nov. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!