Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyakran fáj a húgyhólyagomnál...

Gyakran fáj a húgyhólyagomnál (vagy az), az alhasam, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mintha tele lennének a húgyhólyagom, de pisilés után is tompán "fáj".


Pár éve voltam vele urológusnál, igazából krónikus prosztata gyulladásra gyanakodott, de nem volt benne biztos. Volt antibiotikum, rendszeres, (1-2 hónapon keresztül) prosztatamasszás. Akkor éppen elmúlt.

Ez hol elmúlik, hol visszajön. Volt, hogy egy évig nem éreztem.


27 éves vagyok.

Mostanában gyakrabban előjön ismét, az elmúlt hónapokban. Nagyon rossz érzés.


Múlthéten voltam urológián, ugyan más miatt (herefájdalmak, ezt el is felejtettem említeni sajnos), a hólyagomat nem tudta megvizsgálni rendesen sajnos ultrahanggal, mert nem volt tele a hólyagom.


Egyébként múlthéten, a prosztatám rendben volt, nem volt se nagyobbodás, se gyulladásban.


Egy hét múlva megyek ismét urológiára, most már célzottan emiatt de már kezdek megbolondulni:

most utána olvastam a dolgoknak, húgyhólyag rákra gyanakodok.


Konkrétan véres vizeletem nem volt, de volt már olyan, hogy eléggé narancssárgás volt a vizeletem (mintha vér elkeveredett volna benne), aminek nem találtam okát. (se sok b vitamin, se olyan ételek).


Egyébként sokáig vissza tudom tartani, nem folyamatosan (nem minden nap) van ez, de mikor igen, kényelmetlen nagyon, ez a tompa nyomás/fájdalom, és félek.



2020. nov. 27. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkabb felfazas lesz, vizeletet neztek? Ha nem, akkorbazt mindenkeppen kene. Persze, vizsgaltasd ki magad alaposan, de nem kell a legrosszabbra gondolni, felfazasra amugy antibiotikumot fogsz kapni, az rendbehoz.
2020. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Néztek vizeletet, néztek benne mindent, de negatív volt minden, nem felfázás. Akkor éppen a vér is negatív volt.
2020. nov. 27. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
vesekő, bélprobléma bármi lehet. Szerintem menj el gasztroenterológushoz is, nézzenek alaposan utána, hogy mi a helyzet!
2020. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne hallgasd menny dokihoz
2020. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!