Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel tudnám felgyorsítani a...

Mivel tudnám felgyorsítani a pubertás kort?

Figyelt kérdés
Már szinte az összes osztálytársamnak van hónaljszőre és mély a hangjuk, nekem pedig csak fanszőröm van, a hangom pedig mint egy ovisé, pedig majdnem a legidősebb vagyok az osztályban... Mivel tudnék gyorsabban férfiasodni, van valami praktika, vagy az idő lesz a megoldás? A válaszokat előre is köszönöm!

2020. nov. 27. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az idő lesz a megoldás.
2020. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell felgyorsítani, legfeljebb sportolj többet, az jót tesz az izomzatnak és közben keletkeznek olyan anyagcsere termékek, amelyek gyorsítják a férfiasodást. A hangodon úgy tudsz segíteni, ha tudatosan megtanulod a hasi légzést és hangadáskor a mellrezonancia használatát (menj el kórusba énekelni).
2020. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ez zavaro lehet, de mindenki eltero utemben erik.

Kitartast, neked is eljon majd az idod.

2020. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ahogyan a többiek is írják, semmi szükség aggódnod. Amúgy meg ilyenkor akár egyik napról a másikra változik a hangod, és hetek alatt óriásit nőhetsz. Ezt a kort pedig úgy tudod a legjobban kihasználni, ha elkezdesz sportolni hiszen gyors ütemben fogsz nőni és hamar hozzászoksz a terheléshez, ami még jobb eredményt hoz. Amúgy ha attól jobban érzed magad, én 22 vagyok és a genetikám miatt nincs arcszőrzetem. Legalábbis olyan mintha most kezdeném a serdülő kort. Nincs miért aggódnod.
2020. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Hányadik osztályba jársz?
2020. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Sportolni kellene, azon belül is erősportokat mert a nehéz fizikai megterhelés serkenti az androgének termelődését, plusz nézd meg, hogy mik azok az élelmiszerek amiket nem ehetsz, mert női hormonokat tartalmazhatnak, például szója, vagy cickafark tea, csapvíz.
2020. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolso, azert hulyesegeket ne allits mar :D Ihat csapvizet, cickafark teat is, ha ugy van (pl fajdalomcsillapito hatasat is erositi, gyulladascsokkento), es a szojat meg a noknek sem ajanlott gyakran fogyasztani tehat ha a kerdezo mondjuk veletlenul imadna a tofut, semmi baja nem lenne belole, ha neha enne. Kiveve ha erzekeny ra, akkor nyilvan ne.

Nem ezeken mulik. A sport amugy jo otlet, de ez mindig jo otlet :)

2020. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7/


Biztos néhány belgyógyász meg onkológus a hülye, amikor ajánlják hogy kerüld a csapvizet ha módod van rá, főleg ha kezelés alatt vagy.

2020. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A rozsda például kifejezetten gyilkolja a veséket a sok szigetelőanyagmaradványról, krómról amit a klór menetközbe a többszázkilométernyi csőhálózatokból kiold, már nem is beszélve.


Ha a vese pusztul a mellékvese se marad épp, az meg tudod melyik hormonokat termeli, ha nemtudod, majd utánnajársz.

2020. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt sehogy nem fogod tudni felgyorsítani. Annyit tehetsz, hogy törekedj arra, hogy aludj eleget(legalább napi 8 órát), egyél változatosan és egészségesen, sportolj rendszeresen! Ezek szükségesek ahhoz, hogy egészséges légy és megfelelően fejlődj. A többit bízd az időre! Ha már van fanszőrzeted, te is serdülsz, így nincs miért aggódnod!
2020. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!