Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudna végre meggyógyuln...

Hogyan tudna végre meggyógyulni a férjem?

Figyelt kérdés
Először 4 éve jött elő neki a probléma, a nemiszerve bepirosodott, stb. Akkor kapott gombaölőt, elmúlt. Egy évre rá megint kijött rajta, de akkor már nem használt a szer, mindenféle tesztet csináltak, semmi nemibetegsége nincsen, és a tenyésztés sem mutatott ki semmit. Több mint egy évig volt neki piros és égő érzése. Aztán valahogy elmúlt, tök jól elvolt egy évig, annyira, hogy még babát is csináltunk. Aztán miután megszültem, újra előjött neki. Megint elment egy harmadik orvoshoz (költözés miatt), de ő is ugyanazt mondta. Mostmár három hónapja kenegeti, vagy nem, de semmi nem használ. Vettünk új, laza alsónadrágot, mert azt is mondták, hogy lehet, hogy befülled nagyon. Egy kicsit jobb lett, de nem az igazi. Most két napig a régi, passzost hordta, és megint visszaesett. Volt valaki esetleg így? Mit lehetne még kezdeni? Illetve a tisztàlkodással kapcsolatban :minden orvos mást mond. Most jelenleg az van, hogy minden fürdés és együttlét (természetesen óvszerrel) után megmossa sima vízzel (hátrahúzva), majd megszárítja. Ti férfiak hogyan tisztálkodtok? Arra is gondoltunk, hogy rossz a víz, és amiatt pirosodik be mindig, de hát akkor hogyan tisztítsa? Köszönöm előre is a választ, ha tudtok írni valamit. Nagyon rossz ez mindkettőnknek, hogy sehogy nem tud kijönni ebből :(valószínűleg bőrgyógyászati probléma.
2020. dec. 5. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ekcémája nincs vagy nem volt? Túlérzékenységnek tűnik, semmi vegyszer ne érje, fürdéskor se, valamint laza alsó és nadrág, természetesen ekcémásoknak való mosószerrel és öblítővel mosva.
2020. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Kipróbáljuk ezt. A hajlataiban szokott lenni (hónalj, könyökhajlat) ekcéma. És a tisztításról tudsz valamit mondani? Jó ez így, ha tiszta vízzel lemossa és megszárítja? Vagy esetleg arra is valami aloe vera? Ezt most olvastam az egyik kérdésnél.
2020. dec. 5. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor ez is ekcéma.

A fellángolásnál nagyon kevés Elocom nagyon vékonyan, tisztálkodás után, naponta egyszer. Elvékonyítja a bőrt és szteroid krém, tehát tényleg csak szükség esetén hasznos.

Egyébként nem szabad se kiszáradni hagyni se nedvesen. Valamilyen hidratáló valószínűleg kell majd rá, először a hajlataiban próbálkozzon vele.

A mosásnál pedig ki kell tapasztalni, neki mi jó, általában az öblítő teljes elhagyása szokott segíteni, abból marad főként az anyagban, és főként az irritálja a bőrt.

2020. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ekcéma, akkor irány a bőr és nemibeteg gondozó.

Én is ekcémás vagyok, de nekem a kézfejemen jön ki.

Mi nekem sokkal rosszabb, mert ugye kézmosás gyakoribb, mint a szerszám megmosása, és nagyon kiszárítja.

Amit én tudok ajánlani, hogy olyan tusfürdőt használjon ami illatmentes, ez az ami szokott nekem is csípni, szárítani a bőrt és pirosítani.

A Rossmann Babydream termékei nagyon jók, én azt használom.

Másrészt: Az ekcéma is allergia, ha ott is kijön neki, nem lehet latexallergiája?

2020. dec. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4es, oda ment alapból. Ott felírtak neki gyógyszertári kenőcsöt de nem használt.

Amit most a sok tipp és olvasgatás után ki fogunk próbálni:

- érzékeny mosószer. öblítő helyett évek óta ecetet használok, tehát elvileg annak semlegesítenie kéne és kimosni az összes mosószert, de hát ki tudja...

- aloe vera gél

- teafaolaj


Ha semmi nem használ, akkor neogranormon, körömvirág krém.

2020. dec. 6. 08:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az állami bőrgyógyász a férjemnek rühöt állapított meg amikor mosószer allergiája volt...

Elocom vényköteles, de a háziorvos is felírhatja.

2020. dec. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyelőre úgy néz ki, hogy egy tök egyszerű megoldás lesz... Elkezdett az én intim mosakodómmal mosakodni odalent, két nap alatt teljesen helyrejött... 🤦‍♀️ Azért aloet vettem, az én kezemre is jó, mert nagyon száraz. 💁‍♀️
2020. dec. 8. 08:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült segíteni! :)
2020. dec. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!