Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemről leszakadt egy...

BeNX kérdése:

A péniszemről leszakadt egy kis bőr darab. Vajon meggyógyul?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel szeretkeztem amikor egyszer csak vér jött. Megnéztem és a péniszem vérzett, a makkom közepénél lévő bőr darab ami össszeköti a makkom a fitymámmal, annak a felső része elszakadt, es verzett, elálat a vérzés megmostam. Nem fáj, csak ha erosebben hozzá érek. Vajon összeforr? Begyógyul? Mi lesz vele? Merevedésem ugyan úgy van, és vizelni is tudok.

Orvoshoz nem merek menni vele. De szeretnék tanácsot kérni mielőtt a dokin lesz a sor



2018. dec. 9. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagyok fogyatékos akkor fitymafék-szakadásod van ami begyógyul magától ha minden igaz...
2018. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Az első csak rád akar ilyeszteni xd nyugi ez semmiképp nem fordulhat elő egy ilyen helyzetben :D
2018. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A fitymafék lehet, tudok küldeni képet ha valaki kiváncsi rá mert nagyon félek, remélem begyógyul..
2018. dec. 9. 20:57
 4/9 A kérdező kommentje:
És ez a fitymafék szakadás normális vagy előfordulhat?..
2018. dec. 9. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A nők menzeszét kivéve minden vérzés abnormális, így a tied is, de - amint látod - előfordul. Begyógyul. Máskor ne olyan intenzitással nyomjad be!

Egyelőre ne húzogasd a fityma bőrét, hogy legyen ideje begyógyulni a sebnek. Ne csüggedj!

2018. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ssaa! Megnyugtattál, és a barátnőm is megnyugodott, holnap azért elmegyek orvoshoz, és megfogadom a tanácsod!
2018. dec. 9. 21:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha be is gyógyul, nagy eséllyel mindig újra és újra el fog szakadni, ezért ilyen esetben javasolt a fitymafék átvágása (orvos által).
2018. dec. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ennyivel utána már tökfölösleges urológushoz menned. Addigra ő már nem fog csinálni vele semmit. Ott és akkor kellett volna, mert holnap már... :T

Addigra begyógyul valamennyire...

2018. dec. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Orvoshoz nem mentem, a fájdalom enyhűlt, kicsit csíp ha vizelek de szerinten a seb miatt ez nem meglepő, merevedésem ugyan úgy van, nem voltam rest megkérdezni a barátaim és néhánnyal már előfordult ez, van aki csak lazábban csinálja az ágyban, van aki "megvágatta" én nem szeretném vágatni, de én se leszek ilyen heves, köszönöm a hasznos válaszokat és üzeneteket!
2018. dec. 10. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!