Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha merev állapotban van a...

Ha merev állapotban van a péniszem akkor megpuhul a makkom, ez természetes?

Figyelt kérdés

Már egy éve egyébként időnként viszket, egy pár hónap után elment urológushoz,hetekig kentem krémekkel, nem segített, Betadin krém volt az utolsó amit ajánlott és ha az nem segít akkor el kell távolítani a fitymát... használtam sok ideig a betadin-t és néha viszketett néha nem, de jelentősen csökkent, és csak nagyon ritka volt... most újra viszket eléggé és most be is pirosodik a makkom is, és azt vettem észre hogy bepuhul ha merev..valamint merev állapotban nehezen jön fel a bőr


Ki mit gondol mi lehet a probléma és mit tegyek? Menjek vissza?

(nem volt még szexben részem! és 18 éves vagyok,fogalmam nincs mitől vannak ezek...)



#férfibetegség, pénisz
2020. dec. 7. 01:23
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

Nem természetes. Valami baj van ott.


"valamint merev állapotban nehezen jön fel a bőr"


Ez miatta arra tudok gondolni hogy talán fitymaszűkület? Amely esetben csak a műtét oldja meg a gondot.

2020. dec. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!