Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Feltehetőleg fitymaszűkületem...

Feltehetőleg fitymaszűkületem van Ha elmennék vele orvoshoz mit mondana?

Figyelt kérdés

Nektek volt már?

Orvos mit mondott?

Csak műtéttel lehet megoldani a dolgot?


2020. dec. 9. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen, műtéttel . Ne halogasd mert nem egészséges
2020. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Egyébként ezt műteni szokták.
2020. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én is ebben a cipőben jártam egészen 2 évvel ezelőttig. Én eléggé féltem a műtéttől és az egész történettő, de életem legjobb döntése volt, hogy megcsináltattam és ma már egészséges szexuális életet élhetek.

Remélem te is hamar elhatározod magad és utána sokkal jobban fogod magad éreni.

2020. dec. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy feltehetőleg. Vagy van szűkület vagy nincs.

Azt mondaná hogy üdvözlöm, mi a panasza és akkor mutassa meg.

2020. dec. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem jó ideje van, elhatároztam, hogy elmegyek orvoshoz, persze ilyen állami szar urológus, körül akart metélni, mondtam neki, hogy semmi esetre sem, olvastam neten, hogy részleges féket (illetve sok esetben a teljes féket sem) szükséges körülmetélni... Ott tartok, hogy ha lesz feles kb 100 ezer forint, megcsináltatom valami, hozzáértő magánorvossal és nem egy hentessel... Tulajdonképpen nem igazán zavar sexnél sem... csak picit olyan önbizalomhiányosságot okoz
2020. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!