Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez tényleg gond ha nem megy...

Ez tényleg gond ha nem megy hatra a bor?

Figyelt kérdés
Nem tudom felhúzni de nincs gondom nem faj akkor miért gond ez.
2020. dec. 18. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Először is hány éves vagy?

Egyébként:

- Szex közben igen fájdalmas lesz bármennyire is mondod magadnak hogy nem fáj, kivéve ha óvszert használsz, de ezt a következő pontban leírom hogy miért nem jó úgy sem.

- A gumióvszert nem tudod rendeltetés szerűen használni ezáltal megnő annak az esélye hogy gyerek legyen egy ártalmatlan együttlétből.


Javaslom hogy kezeltesd, de legalább nézesd meg urológussal minél hamarabb!

2020. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Azért gond, mert így nem tudsz rendesen tisztálkodni és ahogy írták, majd normálisan nemi életet élni sem.
2020. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gond. Esztétikailag is, higiéniai szempontból is és együttlét alkalmával is hátrány ebből a 2 szempontból, illetve ahogy már írtak előttem fájdalmas lesz. Látogass meg egy urológust és konzultálj vele.
2020. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

Hatra a bor?

Fél hétre beszéltük meg, és inkább a sört szeretem.

Hány éves vagy?

2020. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Azért gond mert lerohad ha nem tudod tisztán tartani.

A 4. jól írja, megtanulhatnál magyarul is írni, főleg meg az ilyen szavakat hogy: bor-bőr.

2020. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!