Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma reggel óta hámlik a makkom,...

Ma reggel óta hámlik a makkom, és az az alatti rész?

Figyelt kérdés

5 hónapja voltam fityma műtéten, teljes körülmetélés.

Az már rég begyógyult semmi probléma nem volt vele eddig, esztétikailag is teljesen oké.

DE ma reggel ahogy felkeltem és megláttam gyakorlatilag megijedtem a látványtól, az egész makkon és az az alatti részen telibe hámlás volt. Utána néztem mit tegyek, és egyértelműen testápolót javasoltak a "netdokik", meg is tettem és kb 10 perc alatt teljesen meg is szűnt a hámlás. Azóta azt tapasztaltam ki hogy merev állapotban jön elő a "csudaság" és ha kap nedvességet eltűnik olyan 5 percre majd ha továbbá is merev akkor megint elkezd hámlani, nyugalmi állapotban ahogy észrevettem sokkal kevésbé hámlik..

Mitől lehet ez? Pár napon belül elmúlik? Mivel kenegessem és mennyiszer (gondolok én itt testápolóra stb)?

Szexuális kapcsolatom még soha sem volt szóval nem valószínű hogy ilyesmi dolog állna a háttérben.

16/f

Előre köszi



2020. dec. 18. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap,elmúlik új fedi be .
2020. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen okés, az elején nekem is gyakran hámlott. kis idő és elmúlik, aztán nem lesz vele gond
2020. dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kenegesd Bepanthennel vagy Neogranormonnal. Vagyis én ezekkel kentem anno a legelejétől így nekem nem is hámlott úgy feltűnően.

Elmúlik sztem nyugi, csak most cserélődik a hámréteg.

2020. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Ez lehet akár gombás fertőzés. Körülmetélés után nem kellene hámlania.
2020. dec. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nyugi nyugi semmi gombás fertőzés meg semmi!

2 nap alatt teljesen elmúlt.

Köszi a válaszokat! :)

2020. dec. 27. 09:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!