Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros,érzékeny a bőr a pénisze...

Piros,érzékeny a bőr a péniszem körül illetve a zacsin a borotválástól.Mennyi idő alatt gyógyul meg,egyáltalán helyre jön?

Figyelt kérdés
Esetleg ha valaki 2-3 naponta borotválja...NE TEGYE!!!Egy ideig nem lesz semmi gond,de előbb utóbb vele is ez fog történni...és irtó kellemetlen🙁

2020. dec. 19. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is értem hogy miért borotválod két-három naponta. Teljesen felesleges. Tökéletes néhány napos-hetes borostával is.
2020. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ha tetszik ha nem én már esetleg hetente fogom borotválni...minthogy mégegyszer megtörténjen😐
2020. dec. 19. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van otthon hámosító kend be napi 2x. Neogranormon, Sudocrem, Bepanthene pld. Érdemes beújítani szakállvágót, és rövidre nyírni borotválás helyett.
2020. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóltam az egyik kérdésed alatt hogy a bőrnek regenerálódnia kell és nem tesz jót neki. Ha jól emlékszem mások is írták. Legközelebb hallgass is a válaszokra ha már kérdést írsz ki.
2020. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem kellene ott borotválni. Olyan butaság. És akkor hozza magával a problémákat.
2020. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!