Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mostanában sűrűn kell mennem...

Mostanában sűrűn kell mennem wc re napközbe és éjszaka is, ez valami betegség lehet? 16f

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
hát lehet egy enyhe felfázás, igen
2020. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És azzal mi a teendő?
2020. dec. 20. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
urológus. megnézi a pisit, ad rá antibiotikumot. célszerű minél gyorsabban, mert fel tud húzódni a vesére is.
2020. dec. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy úgy. Irány a doki.
2020. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felfázásra sok féle gyógytea van. Át kell mosatni a húgy úti rendszert.Erre nem írnak antibiotikumot.Bőséges folyadék fogyasztás,kimosatni a baktériumokat.
2020. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös, de írnak fel, mivel bakteriális fertőzés okozza. Tea pedig nincs rá ami megoldja. Olyan van ami segíti a gyulladást levinni, de megoldani nem fogja. Ne magyarázz már baromságokat.
2020. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam régen, évekig szenvedtem töle, orvoshoz is mentem, de nem találták az okát. Lehet pszichés oka volt, nem tudom. Elkezdtem nyáron is dunyhával takarozni, azt lassan elmult.
2020. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!