Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj egy kicsit a bal mellékherem?

Fáj egy kicsit a bal mellékherem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit kínos beszélni róla, de bízok bennetek. 18 éves vagyok, és mostanság néha fáj a bal herém. Néha elmulik. Meg vizsgáltam ahogy írták és a mellékherem mintha egy kicsit nagyobb lenne mint a jobb oldalon(nagyon minimalisan) , de lehet hogy már csak bekepzelem vagy azért mert nap 18 órájában erre koncentralok. Eddig nem volt ez a érzés. Valaki tud valamj okosságot?

2020. dec. 20. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet be van gyulladva. Keress fel egy urológust, aki majd megvizsgál.
2020. dec. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mihamarabb menj el urologushoz! Fontos, hogy szakember is lássa, megvizsgálja. Ne halogasd, mert nagyobb bajod is lehet. Én sajnos későn vettem észre, hogy meg van dagadva, keményedve a mellékherém (nem fájt). Kiderült, hogy ciszta és mellette van tumor is. Holnap kell hívnom a dokit megbeszélni a műtét időpontját. Ultrahangon, vérvételen (tumor marker keresés), sperma analizisen + fagyasztáson már túl vagyok... :(
2020. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem riogatni szeretnélek, nem hinném, hogy neked is ez lenne a bajod, csak a figyelmedet szerettem volna felhívni a szakvizsgálat fontosságára... Jobbulást!
2020. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, lehet hogy nem pont ilyen, de hasonló. 14 éves vagyok, kb. 3 éve jön elő fél évente. Nekem kb. 30 percet fáj, görcsöl és lezsibbad a bal kezem és lábam, vizeletnél nem fáj. Minden embernek a bal heréje a "főhere", tehát az picit nagyobb. 4 napot voltam kórházban miatta, kaptam antibiotikumot vénásan, még valami krémet rá. Semmi extra sem volt nekem.
2020. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!