Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen gyümölcsök, zöldségek...

Milyen gyümölcsök, zöldségek segítik elő az erekciót?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A neten sok cikk található potencia növeléssel kapcsolatban, különféle tabletták, növények. De én nem hiszek bennük. Minden gyümölcsnél, zöldségnél sokkal többet ér a fantázia! Előtte és közben gondolj olyasmire, ami nagyon izgató, és meglesz az eredménye. (A párodat nem feltétlenül kell beavatni, hogy mire gondolsz. A legtöbb nő megsértődik rajta.)
2020. dec. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11# Arany szíved, hát pont ez a probléma, hogy fantáziára már nem indul be a kémiai folyamat a szervezetben, ezért kell gyógynövényekkel, ételekkel rásegíteni. Ha az megvan, jöhet a fantáziálgatás. Mindenesetre neked nincsenek potenciazavaraid, az biztos.
2020. dec. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-es.

De voltak. Ha egy nő rögtön ledobálta a ruháit és azonnal akarta, akkor nem ment. Ha volt előtte egy kis idő egy kicsit meztelenül ölelkezni, simogatni a melleit, p.ciját, ismerkedni vele, akkor minden ok volt. Új nőkkel volt ez, akit már megismertem, azzal többet nem. Ezért mindig igyekeztem úgy szervezni, hogy legyen erre lehetőség. A látvány, meg a fantázia együtt megoldotta a problémát.

2020. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!