Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ennyi idő alatt elmúlhat a...

Ennyi idő alatt elmúlhat a pénisz gomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kérdésem volna, hogy 4 napja, napi 2-3x kenem a péniszemet canesten-el. Örömmel veszem észre, hogy az ég világon már semmi "elváltozást" nem látok rajta.

A pénisz gomba 3-4 nap alatt el tud múlni?

Természetesen továbbra is kenni fogom még egy darabig, hogy ne újuljon ki.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

Szép napot nektek!



2021. jan. 10. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom hogy rajta van a betegtájékoztatón, hogy meddig kell használni és kb mennyi idő után hatásos.
2021. jan. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Így van. A betegtájékoztatón kötelező jelleggel van rajta a 2 hét gyógyulási idő. Én személyes tapasztalatokra volnék kíváncsi a gyakorlatban.
2021. jan. 10. 11:26
 3/8 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A Syntol napi ètrend-kiegèszitô egy termèszetes gombaellenes szer. A Syntol kèpes csökkenteni az esélyèt a gombafertôzèsek kialakulásának a fèrfiaknál ès a nôknèl egyaránt. A Syntol hatásos, de biztonságos ès teljesen termèszetes módja a szervezet megtisztitásának a káros baktèriumoktól ès sarjadzógombák túlszaporodásától. A Syntol termèszetes összetevôket egyesit, melyek segitik az immunrendszert, hogy kiûritsèk a sarjadzógombákat ès a káros baktèriumokat a szervezetbôl. Nem elèg 3-4 x kezelni a pèniszedet, 7-10 nap az ideális 3 x/ nap a makk alatti redônyt is be kell kenned. A partneredet is kell kezelni! Minden jót!
2021. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha enyhe akkor igen, de alapvetően azért ennél több idő szokott lenni.
2021. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én abból gondolom, hogy enyhe lehetett, mert Csütörtökön mikor maszturbáltam, akkor vettem észre hogy az egész farkam nagyon durván hámlott. Ezen kívül más tünetet nem igazán fedeztem fel.
2021. jan. 10. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor az sem biztos hogy gomba volt. Lehet hogy csak ki volt száradva és az jót tett neki, hogy kented krémmel.
2021. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszt.

Mikor hamlott az egesz peniszem, az alatt a makkot is ertem. A makk is tud hamlani? Marmint ugy tudom, hogy a makkon nincs bőr.

2021. jan. 10. 20:20
 8/8 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Persze, higy tud hàmlani a makkod is!
2021. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!