Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszükületem van, vagy a...

Fitymaszükületem van, vagy a fitymafékem rövid?

Figyelt kérdés

Van valami módszer arra, hogy biztosra megtudjam melyikkel állok szemben?

Lankadtan gond nélkül mozog a fitymám. Merev állapotban kb a feléig jön minden ellenállás nélkül. Utána megfeszül. Kisebb erővel még le tudom húzni a makk 3/4 részéig. Utánna már viszont nagyon feszül. De nem tudom eldönteni, hogy fitymaszükület ez, vagy a fitymafékem nem engedi. Ránézésre a fitymafékem is feszül. 2 dolgot probáltam , hogy ameddig tudom lehuzom, és ujjal kicsit kifesziteni a fitymám, ez nem sikerült mert eléggé ölelte a makkot. a második meg, hogy lankadt állapotban makk mögé húztam és úgy merevedett be akkor viszont alatta maradt. ebből nem tudom lehet-e következtetni arra, hogy nem a fék. Azért lenne fontos mert egyrészt a virus miatt a korházzakkal nem tudom mennyire lehet tervezni a közeljövőre, másrészt meg nagyon messziről jelentkeznék be budapestre magán műtétre, és úgymond tudnom kéne miről van pontosan szó



2021. jan. 1. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elso korben urulogushoz menj el, o majd megmondja.
2021. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgálatra valószínűleg el tudsz menni, de a műtétedet jó eséllyel a vírushelyzet miatt halasztani fogják. Ettől még a vizsgálatra elmehetsz, hogy legalább egy rendes szakember is véleményezze a problémád!

A leírásod alapjámn inkább fitymaszűkületed lehet. Ha mereven nem megy hátra, ne erőltesd, mert megsérülhetsz és lankadtan se húzd hátra merevedés előtt, mert ettől meg könnyen parafimózisod lehet!

2021. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor merev állapotban van akkor látsz olyat mintha egy gyűrű lenne? Szóval hogy a fityma kör alakban nem nyúlik eléggé, ezért marad a feszessége az eredetihez hasonlóan és vékony körben összébb nyomja a makkot mintha elszorítaná?
2021. jan. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Slowrider ***** válasza:
Fitymaszűkületnek hangzik. Mielőtt bármilyen drasztikus megoldásra szánnád el magad, érdemes zsírosabb krémmel bekenni, illetve tágító gyakorlatokat csinálni. A YouTube-on találsz hozzá videókat.
2021. jan. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!