Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Időnként megjelenő csómó, a...

Időnként megjelenő csómó, a here tetején. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Üdv, egy ideje észrevettem a bal herém tetején egy csomószerűséget. Viszonylag nagynak néz ki. Nem kemény, nem fáj, nem érzékeny, de nyomásra kicsit kellemetlen. Egy ideje ott van már és nem tudom mi lehet. Néha eltűnik, néha pedig újra megjelenik.

Tényleg nem tudom mi lehet mert van, hogy napokig, vagy hetekig nem látom, akkor se ha nagyon keresem, máskor meg olyan feltűnő, hogy nem lehet nem észrevenni. Nem vagyok biztos benne, de talán akkor a legfeltűnőbb, akkor jelenik meg látványosan, ha előtte pl szűkebb farmer volt rajtam, vagy hasonló. Az is furcsa, hogy néha olyan nagynak látszik, mintha alig férne el, de aztán meg teljesen eltűnik, ezért nem hiszem, hogy csak néha nem találom. Valaki tudja mi lehet ez? Nem mertem még szólni senkinek, de kicsit aggaszt a dolog.


16/F



2021. jan. 13. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mellékhere
2021. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nezesd meg urologussal, az a biztos.
2021. jan. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A herezacskó hőmérséklettől függően összehúzódik. Amikor látod, valószínüleg mert túl hideg a HM a heréidnek és a zacskó összehúzódik, hogy közelebb legyen a testhődhöz. Ha meleg van, megereszkedik, így akkor nem annyira látszódik a tartalma. Amúgy menj el orvoshoz, inkább legyen gáz, bár nem az, mintsem valami bajod legyen. Hydrocele is lehet, azzal semmit nem kell csinálni.
2021. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mellekheren sperma pangas van!Az urológus szerint az ondó vezeték elzarodott,vagy legalábbis leszukult!Az össze gyűlt sperma okoz egy kisebb csomót!Nem kell vele semmit sem csinálni!Én,amikor már érzem,hogy nagy lett,akkor teljesen kiverem!
2023. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!