Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kiszáradt bőr a péniszen?

Kiszáradt bőr a péniszen?

Figyelt kérdés

Úgy egy hete kentem a makkot canestennel mert időnként kijöttek rajta fura piros pöttyök illetvr néha teljesen kiszáradt és hámlott.

Namost amióta befejeztem a krémes kezelést a fitymám annyira ki van száradva hogy álló állapotban le se tudom húzni, tele van sebekket az végett ahogy szétreped.

A gomba továbbment a fitymâra és most azt is kenjem vagy mi?

Vagy csak sima testápolóval kenegessem?



2021. jan. 17. 09:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként úgy kell nézni,hogy teljesen rá van húzva a bőr is az is száraz szóval elég nagy része száradt ki
2021. jan. 17. 09:54
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Bepanthen?
2021. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Irany a bor es nemibeteg gondozo.
2021. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász
2021. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj vele urológushoz, mert ez a bőr olyan elváltozása, amit ő tud kezelni. Ne húzd az időt, mert csak rosszabb lesz.


[link]

2021. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bőrgyógyász is lehet, vagy urológus. Az urológust tapasztalatból írtam. (#5)
2021. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt orvosnak kell megmutatnod, amúgy meg egyáltalán nem biztos, hogy gombáról van szó, mivel csak "öndiagnosztizáltad" és gondolom nem vagy bőrgyógyász.
2021. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Canesten csodaszer ugye? Az hogy itt idióták ezt írják mindenre hogy ezzel kend még nem kellene.
2021. jan. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Btw 2 napot kibirtam recska nélkül+testápoló és helyrejött.

A kiszáradàs valszeg a napi 3 szappanos mosástol volt 7 napon át a krém miatt(mert ugyebár az szárítja a bőrt)

2021. jan. 18. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!