Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelés után nem zár el a...

Vizelés után nem zár el a hólyagom, ennek mi az orvosi neve, valaki aki hasonlóban szenved?

Figyelt kérdés
Inkontinencia az amikor nem tudom visszatartani. De ha már egyszer bezárult akkor én tudom tartani, köhöghetek, hajolhatok nyugodtan nem jön egy csepp sem. De vizelés után közvetlen hiába rázom vagy törlöm ki, akkor is jön pár csepp, ha köhögök meg hajolok akkor is pedig elvileg üres a hólyag és maximum a friss cseppek lehetnek benne. De ha már valahogy visszazárt, amihez kell legalább fél óra, utána lehet teli is a hólyag akkor sem ereszt..
2021. jan. 21. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Magyarán a probléma a záróizom és a húgycsöved nyílása között van -> prosztata. Hiába hagyod abba a vizelést, a szűkület miatt szépen lassan csorog csak ki a vége.
2021. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kijön az rendesen, utánna sztem már csak az jön ami a vesékben termelődik és lecsorog.
2021. jan. 22. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:
nem prosztata, ez bármilyen korosztálynál felléphet. kicsit lusták, nem elég erősek a medencefenék izmai. keress gyakorlatokat.
2021. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A férfi húgycső olyan hosszú (átlagos keresztmetszet esetén is), hogy abban akár több ml vizelet is visszamarad, ez aztán a húgycső falának összeesése után kifolyik. Ez hosszú másodperceket is jelenthet, ami esetenként egy pernek is tűnhet.
2021. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!