Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, férfiak volt már olyan...

Fiúk, férfiak volt már olyan gondolatotok, hogy egy alapos orvosi vizsgálat rám férne?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra vonatkozik a kérdés, szűrővizsgálatra bármikor elmehetsz. Urológiai vizsgálat férfiaknál 45 év felett évente ajánlott.
2020. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom hogy rád férne-e.

De a kulcs szavak alapján legalább egy pszichológust fel kereshetnél 🙃.

2020. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha jó, ha utána biztosabbnak érzi az ember az állapotát.
2020. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt ilyen gondolatom hogy milyen orvosi vizsgálat férne rád.
2020. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Igen. Mivel húsz éve impotens vagyok. A székletem is változó, úgyhogy biztosan van valami bajom. Csak amíg nem visznek, én biztosan nem megyek. 39/f
2020. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen állapotban vagy, de az ember nem szívesen megy el egy ilyen vizsgálatra, fél hogy találnak valamit és nem is könnyű orvoshoz jutni.
2020. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van pár páciensem, akik szeretik az orvosi fétist, néha eljönnek vizsgálatra. Magam nem vagyok orvos, de kb annyi eü ismeretem nekem is van, mint egy mentőtisztnek, tehát hitelesen tudok vizsgálni. Az alanynak nem akkora para, mert nem marad papíron nyoma, ugyanakkor komolyan és alaposan meg van vizsgálva.
2021. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!