Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Székletürítésnél néha egy kis...

Székletürítésnél néha egy kis adag ondó távozik a péniszemből, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vettem észre először és általában akkor történik ha keményebb a székletem egyébként nem. Lehet hogy mostanában kevés folyadékot fogyasztottam és kiszáradtam, de előtte nem fordult elő ilyen. Nem jár semmilyen fárjdalommal, csak kijön egy kevés. Aggódom hogy esetleg valamilyen elváltozás állhat a háttérben. Ha van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban vagy esetleg orvos előre köszönöm ha válaszol.

2021. jan. 22. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy a kemény széklet olyankor megnyomja a prosztatád és amiatt lehet ondó ürítés is közben.
2021. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1! Jot irt, csak egy kiegészités, hogy az erölködésnél olyan izmokat is mozgathatsz amelyeket egyébként nem. Ez is hozzájárulhat. Na meg az, hogy régen üritetted a rendszer.
2021. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem hogy a kemény széklet megnyomja a prosztatám, de eddig volt kemény és nem történt ilyesmi. Előfordulhat hogy megnagyobbodott a prosztatám?
2021. jan. 22. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak több lett az ondó, vagy vastagabb a széklet mert többet eszel, vagy keményebb.
2021. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Teljesen normális, ha tele van prosztata. Van akinek a legkisebb nyomásra ürül belőle. Könnyíts magadon gyakrabban, vagy egyél rostosabbat, hogy puhább legyen a széklet.
2021. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!