Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sperma mintával kapcsolatban...

Sperma mintával kapcsolatban segítség?

Figyelt kérdés
Az urológus beutalt, hogy adnom kell le mintát sűrű vizelés miatt. De konkrétan semmit nem mondott, hogy mikori kell, kell-e előtte megtartóztatás vagy ilyesmi? Kezembe nyomott egy tartályt hogy lehet menni... Tipikus sztks modorral. Valakinek volt ilyenje már?

2020. okt. 9. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint arra gyanakszik, hogy a prosztatában valami baktérium szaporodott el (prosztata gyulladás), ez okozza talán a gyakori ingert.
2020. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm szépen a választ. Kérdeztem őt is több dologról is, de nem válaszolt, csak kifele tessékelt mert már csak egy óra volt a rendelésből és sietett volna haza. :(
2020. okt. 9. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Én magánnál voltam régebben.

Ami fontos!

A vizsgálat előtt 1-2 hétig ne szedj antibiotikumot, gombaölőszert vagy bármi más olyan gyógyszert / kenőcsöt ami befolyásolhatja az eredményt, különben álnegatív eredményt kapsz.

3-5 napig önmegtartóztatás a mintavétel előtt!

Mintaadás előtt a húgyhólyagod ki kell üríteni.

2020. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Akkor a hétfői mintaadás pont jó lesz.
2020. okt. 10. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!