Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy túl gyakran...

Miért van az, hogy túl gyakran van erekcióm?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves srác vagyok, és a "problémám" - ha ezt lehet problémának nevezni - , hogy túl gyakran van erekcióm(1 nap v 5-6x a reggeli ébredésen kívül). Pl.: van amikor órán, de van olyan is h csak ülök a buszon és...

Azt vettem észre, hogy amikor unatkozok, akkor jön ez elő.

Olyat is olvastam már, hogy ez a szüzesség elvesztése után elmúlik, de ez a variáció nem jött be. Van fix barátnőm, szóval még ez miatt sem lehet h nincs. Nem értem! Idővel majd elmúlik? Mit tudok ellene csinálni? előre is köszi a válaszokat


2008. dec. 2. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, de olyan 18-9 éves koromban magától el is múlt, azóta csak akkor van merevedés, amikor tényleg szükséges.
2008. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem ez tök természetes, nekem is sokszor áll fel, én 17 vok, majd elmúlik, addig nincs vele baj, amig nem veszik észre, de azt könnyen meg lehet oldani
2008. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A te korodban ez a legtermészetesebb dolog, egyik hasonló korú srác mesélte nekem, hog y,ég a busz zötykölődésétől is merevedése van azonnal, tehát ilyenkor a fiúk nagyon érzékenyek, és mondhatni, bármitől, bármikor ... Majd akkor fogsz panaszkodni, ha az ellenkezője lesz a gond sé akkor se lesz merevedésed amikor ekllene :-) Szóval ne aggódj, teljesen egészséges jelenség.

Kriszti

2008. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az lenne a baj hogyha nem lenne!Nekem is naponta 5-ször feláll, ez természetes!
2010. okt. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!