Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy gyakran...

Bobishark kérdése:

Miért van az, hogy gyakran vizelek egy nap (wc-be) és akad egy kicsit, meg valamikor 5 perc múlva újra kell pisilnem?

Figyelt kérdés
Napi 10-szer minimum elmegyek wc-re pisilni de van, hogy egy óra alatt 3szor kell. Minden reggel erre ébredek, hogy kell pisilnem de gyakran éjszaka is felkelek pedig nem szoktam lefekvés előtt inni nagyon. Amikor elmegyek legtöbbször csak keveset pisilek, volt már olyan is többször, hogy rá 5 perc múlva újra kellett 1 kicsit. Sajnos akad sokszor megáll pár másodpercig és újra jön a vizelet. Kiszoktam vizelés után rázni, papírral is megtisztítom de látom a boxeromban 5 perc múlva a hugyfoltokat. Mi lehet a baj?
2011. aug. 22. 02:00
 1/4 Alex Lion válasza:
szerintem neked prosztata megnagyobbodási problémád van :/ menj el a háziorvoshoz, és irass fel vele valamilyen gyóhyszert :/ ha tévedek akkor ezt vedd semmisnek...
2011. aug. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Tobb oka is lehet, menj el orvosi kivizsgalasra!
2011. aug. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gyakran vizelek egy nap (wc-be)

már azt hittem melé

2011. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló, először prosztataprobléma miatt. Mostanában is van néha, lehet szorongás is az oka, vagy egészségtelen étkezés/féktelen cukros lötty ivászat. Lefekvés előtt ne igyál túl sokat, persze ne is száradj ki, akkor meg majd azért mész pisilni mert szomjas is vagy. Ha meg szorongsz akkor beszélj pszichológussal
2011. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!