Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek fenék izzadás ellen?

Mit tegyek fenék izzadás ellen?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, minden nap fürdök, új alsóneműt veszek fel. Iskolában tesióra vagy csak széken ülés után már valamikor annyira leizzad, hogy nadrágon is látszik (ez inkább tesiora után) és érzem mennyire nedves, elég kínos de nem tudok vele mit csinálni, pontosabban de, szünetekben wc papírral kicsit megtörlöm de elég idegesítő, hogy mindig ki kell jarkalnom. Máshol ennyire nem izzadok. 16/F

2021. jan. 26. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés után hintőporozd be, sokat segít.
2021. jan. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tesióra után, ha van rá lehetőség, zuhanyozz le, de legalább válts alsónadrágot.
2021. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pamut alsonadrag és hintőpor,illetve a most divatos feszülős nadragokat is kerüld, mert abba pállik be a valagad.
2021. jan. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. jan. 26. 08:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ad #3: szóval ne viselj műszálas fehérneműt és a felsőnemű se legyen ilyen anyagból, mert alatta befülled az ember, a párolgás hiányában a bőr magas hőmérsékletet "érez" és fokozott lesz az izzadság mirigyek működése.
2021. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tavaly nekem is így volt, de aztán elmúlt mivel: nem jo dezodort használtam, emiatt folt lett a polomon, és magamra szedtem egy pulcsit hogy ne látszon. Így lefőttem, mint a kacsa, és a hátam, nyakam, fenekem is el kezdett izzadni. Azóta találtam egy jo dezodort, és így már nem veszek magamra öt réteg ruhát a foltok miatt. Szóval a kérdésem hogy nem vagy túlöltözve? Ez is lehet a probléma forrása. Lenge, pamut felsőt és alsót hordj!
2021. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül kamasz fiú korom óta én is bajlodom én is de én inkább nyáron, nekem néha olyan érzésem van kb mindha a fenék lyukamból is az izzadság folyik, nem valami túl jó de ezek elen az ember nem tehet, természetesen e miatt nem azt jelenti hogy igénytelen lenne.
2022. febr. 12. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!