Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normalis, ha egesz nap...

Az normalis, ha egesz nap folyik az orrom, de mint ha víz folyna belőle.?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2021. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem normális. Allergiára vagy vírusfertőzésre jellemző. Ha sokszor van ilyen tüneted, akkor feltehetően allergiás vagy, ha csak most, akkor valószínűbb valamilyen vírusfertőzés. De hangsúlyozom, hogy a leírtak alapján távdiagnózist nem lehet adni!
2021. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem szo szerint erted, hanem ugy, hogy vizes nathad van, szintelen kis semmit fujsz, az normalis.

Ha ugy erted, hogy szo szerint folyik az orrodbol ez a vizes le, az nem normalis, agyviz lehet.

Remelhetoleg a vizes nathara gondolsz.

2021. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Hallod, nekem is pont ez, pont ma. Már megőrülök 😅😅😅
2021. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. XDDDDDDDDDD
2021. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
A csodás időjárás miatt hamarabb beindultak a pollenek, jön a szénanátha... január közepén. Vicc, de ez is lehet az oka, pont ma olvastam róla.
2021. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat skacok. Leginkább hidegbe jön elő, de azért nem ömlik csak csöpög elég gyakran...
2021. jan. 27. 19:57
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem akkor volt ilyen mikor orrspray fuggo voltam honapokig es a vegen folyamatosan folyt az orrkm, be volt dugulva, hiaba fujtam a sprayt, tovabb dugult es folyt... Aztan 7 hetig teljes megvonas el elmult szerencsére. Lehet, hogy siman a hidegben jon elo, lehet, hogy van valami a levegoben, amire erzekeny lettel. Pont ma mondtak, hogy megjelentek az allergizalo novenyek, viragok, fufelek a levegoben, akar az is lehet. De szerintem a hideg elleni vedekezes ez, vagyis az orrod igy vedekezik
2021. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hidegben nekem is csöpög, sokat kell fújni, de nátha is kezdődhet vizes orrfolyással, ami pár nap után sűrűbb lesz.
2021. jan. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!