Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszükület melyik formája ez?

Fitymaszükület melyik formája ez?

Figyelt kérdés

Nyugodt állapotban teljesen hátra tudom húzni a bőrt.

Izgalmi állapotban viszont csak kb félig ,kérdés az lenne hogy

ha urulogusnak megmutatom vajon mik lehetnek majd a döntési lehetőségeim?Illetve milyen hosszú a gyógyulási idő?



2021. febr. 2. 02:26
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Felesleges az orvos. Sajat magadnak ovatosan, lassan kitudod tagitani. Hasznalj valami kezkremet sikositasra, par honap alatt, siman tud ennyit tagulni a bor.
2021. febr. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom ilyen baromságot minek irtok ide , 1.???

Ha így lehetne akkor senkinek nem kellene megműteni.

2021. febr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Körülmetélést fog a doki végezni, és kb 6 hét a gyógyulási idő.
2021. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ha nem annyira szűk ír fel kenőcsöt rá és a tornaztatast javalolja előre
2021. febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy relatív fitymaszűkületed van vagy esetleg a fitymafék rövidsége is járhat ilyen tünetekkel. Először ezt kell majd eldönteni, hogy melyikről lehet szó. Hogy segíthet-e a szteroidos krém vagy hogy milyen műtétre lesz szükség, majd az orvosod tudja megmondani a vizsgálat után. A gyógyulási idő is ettől függ.
2021. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó nagyon jól leírta,lehet a fitymafék baja is,ha túl rövid sokszor az nem engedi a makkot tovább menni,általába ilyenkor hátra is húzza kicsit a makkot,a fék a méretétől függ,de az orvos tudja a legjobban.
2021. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es :

Senkinek sem kene. A bor tagitasaval siman megoldhato lenne szinte minden eset. Egyszeruen csak arrol van szo, hogy nem merik az atlag kepzetlen emberre rabizni, hogy amatorkent kezelgesse magat. Sokkal egyszerubb es biztosabb egy gyors mutet, meg ha maskepp is megoldhato lenne. Belegondolva az emberek mennyi mindent csinalnak a borukkel, kitagitjak megnyujtjak, izommal, elhizassal. Szurkaljak, tetovaljak huzzak-nyuzzak vassakkal, ekszerekkel. Ezekhez a beavatkozasokhoz kepest, par honapnyi ovatos nyujtas, tagitas szinte semmiseg.

2021. febr. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt anno, el is mentem orvoshoz, aki azt mondta hogy majd a barátnők megoldják, felírt 10 alkalom szexet, igaza lett, már működik a répa rendesen! Jó arc volt a doki! 😄
2021. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!