Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor merevedésem van, akkor...

Amikor merevedésem van, akkor enyhén vörösödik a makkom, illetve enyhén csíp viszket is... Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Ezek mellett pedig a hátrahúzott fitymám is pirosas kicsit, ha merevedésem van, meg bár teljesen hátra húzható, nehezebben mint amúgy.

Tehát mintha egy nagyon nagyon enyhe fitymaszűkületem is lenne, de az is lehet hogy minimálisan bedagad (?) a bőr és azért nehéz hátrahúzni...



Mindenesetre tényleg elég enyhe a probléma, csak azért aggaszt mert már hetek óta fennáll. De nem romlott legalább...


Viszont nem tudom, hogy mitől lehet, mert egy éve nem volt senkivel nemi kapcsolatom...


És természetesen tiszta kézzel nyúlok csak a péniszemhez...


Orvoshoz talán akkor mennék, hogyha nyugalmi állapotban is látszódna valami, de úgy teljesen normális.


Szerintetek mi lehet ez?



2021. jan. 22. 16:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

Azért lehet, mert még nem mentél el orvoshoz.

Miért várod meg, hogy lankadtan is égjen a p*csöd? Már elnézést..

2021. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem várom meg. Nem romlik ez az állapot, ilyen nem lesz...

Azért nem megyek el orvoshoz mert túl sokat kell várni és normálisan körülírni sem tudom a problémát, mivel lankadtan nincs vele probléma meg sem tudja nézni...

Ha meg valahogy mégis valami nemi betegség, nem az a fajta amit vértétellel ki lehetne mutatni.

Esetleg valami herpesz, vagy gomba lehetne, de azt nem lehet kimutatni vérvételből...

De ezekre is csak nagyon kicsi az esély, 2019 decembere óta nem voltam senkivel szexuális kapcsolatban, ez a probléma meg csak 2 hete tart.

2021. jan. 22. 16:50
 3/18 A kérdező kommentje:
Cukorbetegségnél lehetnek még hasonló tünetek, de én vegán vagyok és egyáltalán nem fogyasztok cukrot sem...
2021. jan. 22. 16:51
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Fitymaszűkületed van. Lehet hogy enyhe a dolog, de ettől még menj el vele orvoshoz.


A pirosodás és csípő érzés lehet kiszáradástól, vagy bakteriális fertőzéstől. Szóval ismét azt mondom erre is, hogy orvoshoz kellene menni.

2021. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Majd amikor már be lesz járatva akkor már nem fog vörösödni . Magyarán mikor már dugtál akkor már jó lesz .
2021. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Azért nem megyek el orvoshoz mert túl sokat kell várni és normálisan körülírni sem tudom a problémát, mivel lankadtan nincs vele probléma meg sem tudja nézni...


Leírtad a problémát. Ezt ott is él tudod mondani. Sokat kell várni. Rendben, be ne jelentkezz mert még a végén jobb lesz. Az hogy MOST enyhe az nem.jelenti hogy később is csak ennyi lesz. De gratulálok. Várni kell. Ez rohadtul szánalmas volt ezt remélem tudod.

2021. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Egyébként egyszer már 19 éves koromban jelentkezett ez a probléma, akkor durvább volt, tehát ténylegesen fájt. Viszont 2 nap itáliai elmúlt... De akkor még szűz voltam.

Azóta már több kapcsolatom is, tehát “szex partnerem” volt.

Aktus alatt mindegyikkel védekeztünk, csak orális szex volt gumi óvszer nélkül.

Soha nem jelentkezett ez a gond még, amikor aktív szexuális életem volt, csak most...

2021. jan. 22. 16:57
 8/18 A kérdező kommentje:

Én nem fogom magam egy idegen, magyar orvos véleményére és “szaktudására” bízni.

Ha nem tudja fekete-fehéren vérvétel eredményből vagy mintavételből 100%-ig megmutatni, hogy mi a gond, vagyis egyedül amit tud, hogy a tünetek alapján tippelget, abból én kösz de nem kérek.

Tudod, hogy hány családtagomnak lett ebből gondja?

Valakim konkrétan ilyen miatt halt meg...

2021. jan. 22. 17:01
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Bocsáss meg de mit vársz?


Csíp a farkad. Több mint valószínű hogy fertőzés.

Kezdődő fitymaszűkületed van.


Erre közlöd hogy nem mész dokihoz mert várni kell. Nagyon nagyon szánalmas.

2021. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

“ Több mint valószínű hogy fertőzés.”


Ezt miből szűrted le? Több mint valószínű, hogy NEM fertőzés.

Nagyon minimális az esélye annak, hogy az, ugyanis nem volt lehetőségem elkapni semmit.


“ Kezdődő fitymaszűkületed van.”


Ha ez igaz is, erre mit mondana az orvos?

Körül akarna metélni, mindig ez van...

1000+1 kommentet olvastam itt arról, hogy a full egészséges embereket is rá akarják beszélni.


Ha meg valami krémet ajánl, vagy hogy kammillás melegvízben húzogassam, ahhoz nem kell orvos.

2021. jan. 22. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!