Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mellékhere gyulladással lehet...

Mellékhere gyulladással lehet e sexelni?

Figyelt kérdés
Illetve mennyi idő mire a gyulladás teljesen kimegy? Gumival csinálnánk, de Mensi mellett magába is szoktuk, és a gyulladás nem lenne fasza tovább adni.

2021. febr. 5. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem eri meg 1het max 2 het mellekesen lehet mensi meleti sextöl kaptad el eleg sok bakterium ver jön olyankor inkabb seggbe vagy cumi
2021. febr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már bocsi 2/2! A seggbe nincs baci?
2021. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóba társ is azt mondta, hogy gumiba se, de ezt nem értem, az véd nem?! Illetve seggbe is vannak bacilusok 2.
2021. febr. 6. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:

#2-es Nincs tisztában bizonyos dolgokkal. A fenékben sokkalta több a baci, mint a hüvelyben. Plusz: orál szexet ajánl, feltételezem, azt sem gumiban, de hiszen, ha neked mellékhere gyulladásod van, az mennyire nem fertőzi be a partnered? Neked, lehet kellemes lenne, aztán meg onnan visszakapod. "Remek".

Bár tudom, egyes pasikat nem igazán érdekli a partnerük, csak nekik legyen meg az (önző) öröm, a többi nem számít

Azért gumiban sem, mert ami gyulladt, annak idő kell gyógyulni.

Nem értem, miért annyira nehéz megállni szex nélkül. Nem halsz bele, ha egy ideig nincs szex.

2021. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van Bach nyilvan de most egy "rosz Verben durvabb" mellekesen mintha nem jönne az anal.

Oral meg nem most gondoltam ha elmulik es meg van

2021. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja es egy vitaminkoktelt kapsz szabad mi ebbe az önzes? Virusos idöszak van
2021. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!