Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv. Fitymaszukulet-e az,...

Üdv. Fitymaszukulet-e az, mikor lankadt állapotban teljesen hatra tudom húzni a fitymam, illetve meleg vízben is. De merev állapotban mikor próbálom, csak nehezen sikerül?

Figyelt kérdés
U.i: merev állapotban ha hatra is jön, utána bepirosodik a fitymam teteje és kisebb hegek jelennek meg rajta, valamint olyan mintha ki lenne szaradva.

2021. febr. 8. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Annak tunik. Ne nagyon eroltesd igy, keress fel egy orvost.
2021. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fitymaszűkület.
2021. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, fitymaszűkületed van. Ha nehezen megy hátra, ne erőltesd, mert ettől reped be a fityma és ettől lesz heges és még szűkebb! Keress fel egy urológust minél előbb! Ne egyedül próbáld ezt megoldani!
2021. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha csak kis mértékben is, de problémás a hátrahuzása akkor az az. Viszont a te esetetben szerintem egy normális doki nem javasolna műtétet, hanem írna fel kenöcsöt ami segítene azt a pici plusz nyulást elérni, hogy akadálymentesen menjen hátra és elöre. Plusz amikor teheted húzd hátra. Wc, fürdés, maszti. Csak vigyázz hogy ne eröltesd és ne érje sérülés, az tovább szűkítené.
2021. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt nem ertem, hogy miert 19 éves korban jött ez elő. Valamint, nemtudom mennyire oldható meg az orvos ebben a vírus időszakban
2021. febr. 8. 20:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos megoldhato, azonban ha esetleg muteni kene (nem biztos!), akkor valoszinuleg azt egyelore meg halasztanak.

Hivd fel, kerj idopontot.

2021. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kialakulhat egy egyszerű fertözés miatt is, de a cukorbetegség mellékhatásai is lehet. Az is lehet hogy durvábban bántál vele és a böröd megduzzadt.
2021. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amit meg kihagytam, az az hogy a hegek hamar begyogyulnak, viszont minden alkalommal, mikor a barátnőmmel vagyok és végeztünk akkor behegesedik és csípő érzés jelentkezik
2021. febr. 9. 17:22
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Mit irsz, ha még nem volt műtve akkor hogy és miért hegesedik???
2021. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Épp ez a kérdés hogy mitől hegesedik be ha hatrahuzom 😅
2021. febr. 9. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!