Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a vörös kiütés?

Mi lehet ez a vörös kiütés?

Figyelt kérdés

Március elejére van időpontom börgyógyászhoz, de addig gondoltam itt is megkérdezem, hogy mi ez a vörös kiütés a péniszemen. Az arcomon is hasonló van a homlokomon és az orrom két oldalán, de azok nem egybefüggöek Ill. a hónaljakon és a köldökömbe. Probáltam sokféle kérmet, gombára, gyulladásra, ekcémára, de semmi sem hatott. Idöszakosan javul ill. rosszabodik, de végleg nem tünik el és már egy ideje küzdök vele.

[link]

[link]

[link]

Dokihoz mindenképp megyek, de csak igy kaptam időpontot.



2021. febr. 13. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pikkelysömör lesz,alias psoriasis .
2021. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam már én is arra.
2021. febr. 13. 15:29
 3/16 anonim ***** válasza:
Sömör lesz az. Leginkább pikkelysömör.
2021. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Bármi legyen az remélem a doki tud majd adni rá valamit. Már nagyon elegem van belőle.
2021. febr. 13. 17:59
 5/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy tud.

Nem kell aggódnod.

2021. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Remélem, köszönöm a választ!
2021. febr. 13. 18:36
 7/16 A kérdező kommentje:
Annyi hogy esetleg tudnátok ajánlani valamit amivel enyhíthetném a tüneteket addig amig nem jutok el a dokihoz? Most minden fürdésnél rakok egy kis sót a vizbe, ez enyhitett a dolgon egy kicsit, plusz van egy aloeverás krémem, azzal kenegetem magam hogy ne legyen olyan száraz a bör. Van még valami amit tehetek ez ellen?
2021. febr. 17. 23:19
 8/16 anonim ***** válasza:
sajnos ez nem gyögyithato..ezt majd az orvos is megmondja..tüneti kezelés van..van ami enyhit,de mindig vissza fog jönni..es a stressz izfulás felerösiti a tüneteket..es lehet lelki oka is,mert ez örökletes,de meg azt tudom tanacsolni,hogy pszichologust kineziologust is javasolnék,,sokat segitene a tüneteken
2021. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok. Utánaolvastam már a pikkelysömörnek. A lényeg inkább az volna hogy kicsit visszább tudom e szoritani amig a dokihoz el nem jutok. Aztán majd ir fel valami kencét, vagy gyógyszert ami enyhiti a tüneteket. Belenyugodtam már hogy nincs végleges megoldás.
2021. febr. 18. 17:12
 10/16 anonim ***** válasza:
sajnalom amugy,mert ez borzaszto lehet..
2021. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!