Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet valami baj a péniszemmel?

Lehet valami baj a péniszemmel?

Figyelt kérdés
Ma reggel felkelés közbe ahogy fordultam az oldalamról roppant egyet a péniszem de nem fájt,de mintha kicsit balra hajolna és könnyebben is lehet hajlítani a bal oldalra mint jobbra.Feldagadva nincs,elszíneződést se vettem észre,vizelés is rendben van.Lehet hogy csak én vagyok paranoiás mert neten láttam hogy az izom eltud szakadni benne és az is hasonló hangot add ki.Bocsánat ha hülye kérdés csak kicsit aggódok.

2021. febr. 14. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi bajod, jóazúgyahogyvan. Ha izomszakadás lenne, azt picit megéreznéd.
2021. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.
2021. febr. 14. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha pedig eltorik, azzal ugyeletre rohannak. Durva szex kozben lehet pl, hogy valaki rossz helyre dofi teljes erovel.

De ez bemeseles lesz inkabb.

2021. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincsen benne izom. Barlangos testek vannak, de ha azok megtörnek, akkor van fájdalom is.
2021. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Durva fájdalommal jár az iszomdzakadás, illetve a péniszed ha eltört volna szintén. Ha minden jól működik, márpedig a leírások alapján igen, akkor semmi gond nincs
2021. febr. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!