Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » TUMT kezelésről tapasztalat?Kr...

TUMT kezelésről tapasztalat?Krónikus prosztata gyulladáson segíthet?

Figyelt kérdés
3 éve küzdök krónikus prosztatagyulladással,és már teljesen kilátástalannak látom a helyzetem.Rengeteg pénzt költöttem már orvosokra, természetes táplálék kiegészítőkre,teákra,olajokra,és semmilyen javulást nem érzek.Olvastam erről a TUMT kezelésről,de kevés véleményt látok róla.

2021. febr. 20. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológiai háttér?
2021. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Három terápián estem át. Az első hatása 4 évig tartott, a második és harmadik kezelés egy-egy évig. Maga a kezelés kibírható, egy órás. Az első tíz percet azért el tudtam volna cserélni másra. Utána két-három napig nem lesz nagy kedved WC-re menni. A kezelés után rendbe jöttem. Negyedik kezelés helyett gyógyszert váltott az orvos, azóta azt szedem. Ha ezt javasolták próbáld ki, egyszer mindenképpen. Azért is, hogy megnyugtasd önmagad, ezt is kipróbáltam.
2021. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó, milyen gyógyszert szedsz? Prosztatagyulladásod van neked is?
2021. febr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!