Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Műtsem vagy ne műtsem?

Műtsem vagy ne műtsem?

Figyelt kérdés
Voltam már 3 urológusnál itt vidéken , azt mondták nincs szűkületem, illetve nem is rövid a fitymafékem, most írtam egy emailt egy jó hírű urológusnak(nevét nem írhatom ki) azt írta ha feszül illetve fáj merevedéskor akkor szükséges a műtét ami egy kis műtét lenne a fityma féket kéne lézeresen megoperálni és akkor nem feszülne én őszinén szólva félek attól hogy felvágnak feleslegesen, nem tudom másnak nem fáj egy kicsit mikor merev a pénisz illetve nem feszül?

2021. febr. 22. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ha fáj és kényelmetlen neked, akkor indokolt..az én Párom sosem panaszkodik, hogy neki feszulne. Ez egyébként nem egy olyan nagy műtét, hogy fel kéne téged vágniuk.

Szóval, ha fáj és neked kellemetlen, akkor csinaltasd, mert ha van rá.megoldas, akkor nem kell, hogy emiatt rosszul érezd magad :)

2021. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

1. a nevét ki lehet írni, hiszen orvost ajánlani nem titok.

2. Ha gond van vele, márpedig gond van, akkor csináltasd meg.

2021. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Ha fàj nemi közôsûlésnél.- akkor indokolt a mûtét, ne halògassad, mert nyàron nagxobb a fertôzés veszélyj,- jobb tavasszal màr tùllenned rajta! Minden jòt!
2021. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Ahogy írták, ha fájdalmas akkor szükséges lehet a műtét. Én csak azt nem értem hogy hogy lehetséges az hogy 3 különböző urológus azt mondta hogy nem. Azért azt gondolná az ember hogyha tényleg baj van akkor 3 doki közül legalább az egyik kiszurja hogy mi a baj.
2021. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az egyik azt mondta, hogy min relatív gyűrű van rajta illetve ambuláns lapon is ez van
2021. febr. 22. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Akármi lehet az ambuláns lapon, ha te nem érzed jól magad.
2021. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok se a mütét ellen se mellette. Ha nem akarsz mütétet akkor keress rá a neten hogy hogyan lehet a fitymát nyújtani, ezer és egy guide van a neten erre. Ha a féked rövid, az már neccesebb dolog, elvileg nem igazán nyújtható, de olvastam már mindenfélét erről.

Viszont ha nincs türelmed a fentiekben felsoroltakhoz akkor menj és csináltasd meg a mütétet. Ha minden jól megy pár hét és akcióra kész. Többféle mütét létezik, ezekről is találsz egy rakás leírást a neten.

Ha egyik se válasz se jó akkor meg vagy tűröd a fájdalmat vagy nincs szex. Jobbat nem tudok mondani.

2021. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 doki azt mondta felesleges 1 az hogy igen ezek szerint addig mentel meg azt a valaszt kaptad amit akartal. Mellesleg a hiresdokinak csak a penzed kell ;) szeritem ne tölünk kerdezz es a te testreszed neked kell dönteni
2021. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De nem tudom eldönteni
2021. febr. 22. 18:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha fáj, akkor vágasd... Felesleges szenvedni...
2021. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!