Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Két hete kilövettem a fülem...

Két hete kilövettem a fülem és mikor kiveszem a fülbevalót estére akkor érzem h ilyen hogy is mondjam mint egy kis golyó lenne benne. (? )

Figyelt kérdés

Mikor reggel rakni akarom bele nem mindig megy át rendesen olyan mintha beforrt volna vagy nem is tudom és van amikor még vérzik is:S Mit lehetne tenni h elmúljon?

Jah és mikor kilövettem egyből ezüstöt raktam bele. Mert egyszer már ki volt lőve de beforrt


2010. aug. 17. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
kezdjük ott, hogy az első 6 hétben nem is szabad kivenni az ékszert nem hogy éjszakára...azért nem gyógyul meg.
2010. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
de hülye vagy már bocsi de nem mondták h nem lehet kivenni?meg nem hallottál még h ne vedd ki?ne csodálkozz!:S
2010. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs vmi kenőcs vagy vmi?
2010. aug. 17. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már kivetted mindig tisztísd alkohollal a fülbevalót.
2010. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha bemek a gyógyszertárba és elmondom mi van akk tudnak segíteni?
2010. aug. 17. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:

De van rá kenőcs!

Natural Cream.

2010. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!