Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 évesen miért nem mutált...

15 évesen miért nem mutált még a hangom?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Van, akinek előbb mutál, van, akinek később. Nem vagy még lemaradva semmiről. Az is lehet, hogy egész életedben magas hangod lesz.

Nem tudom, hogy te jártál-e jobban, vagy én, aki lány létemre mutáltam 14 évesen, és azóta mély és dörmögő hangom van, mint egy férfinak...

2010. aug. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát még mindgí jobb minta azt hallanád valakitől hogy "most leszel 13?"
2010. aug. 18. 00:27
 3/6 A kérdező kommentje:
meg a rendőrök is rendszeresen megállítanak hogy "nem kéne ilyen fiatalon motorozni" vazz 1,5 éves a jogsim
2010. aug. 18. 00:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Sportolnod kellene, ha tágul a tüdőd és a hörgőid akkor a hangod is mélyülni fog!

Mellesleg beindulnak jobban a hormonok a terhelés miatt..


Sztem vmi csapatsportot kellene elkezdened pl foci, vagy vizilabda..


Nekem sokat mélyült amikor úszni jártam, bár az ádámcsutkám szinte nem is látható de még mindíg jobb szerintem mint akik lenyeltek egy abakuszt..

2010. aug. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
16 vagyok tesa :) és 14-15 évesen Lány hangom volt szó szerint szégyeltem a csajoknak köszöni mert kinevettek 16 évesen olyan szinten mutál hogy már megijednek tölem :D én a régi hangomat kérném el inkább :( sokkal jobb volt :) és ez még csak a kezdedt :D
2010. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Munkatársam 21 éves és még mindig magas hangja van. Na jó mondjuk ő ratyi.
2010. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!