Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az,hogy pisilnem...

Miért van az,hogy pisilnem kell már majdnem rögtön még akkor is,ha csak egy kicsi vizet iszok?

Figyelt kérdés
Mennyit egészséges inni egy nap,és mennyit egészséges vizelni egy nap?Ez hány alkalom,ha a határokat nézzük?Nemsokára 19/F
2021. márc. 8. 22:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet azért is hogy felvagy fázva. Egy nap kb 3 litert kéne inni. Az sztem nem baj ha sokat vizelsz egy nap, működik a veséd.
2021. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Milyen színű a vizeleted? Ha sárga, halványsárga, akkor az nem az a víz, amit éppen megittál. Ha keveset iszol és átlátszó, vizes, akkor van a baj.
2021. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát igazából átlátszó. De mondjuk van olyan,hogy egy ideig semmi,aztán picit pihenek az ágyon,akár kicsit 10 percre elalszom,és egyből mennem kell. Tehát alvás előtt fixen...és akár közben is kell néha. :/
2021. márc. 8. 23:04
 4/16 anonim ***** válasza:
És mióta van ez?
2021. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szokott sárga,és halványsárga is lenni,mikor milyen. De van hogy nagyon kevés,és átlátszó. De gyakori.
2021. márc. 8. 23:04
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát ilyen intenzíven rövidebb ideje,de mondhatni 2 év sztem. Csak most lett olyan szembetűnő. De ez attól is függ,hogy milyen a napom. Van,hogyha pl dolgozok,akkor addig nem kell sokszor,csak párszor,de bőven jön. Akár egy-két kávé a nap közbe. De mikor hazaérek,ott megint ez a szisztéma visszatérhet :/ Fura. Nem ilyen egyenletes.
2021. márc. 8. 23:07
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem gyanus, hogy nem psziches-e. A kave amugy vizhajto. De en magamon latom, itthon husszor is pisilek, keveset, de mindig ugy erzem, kell. Ha elmegyek itthonrol, vagy el vagyok foglalva, es kozben iszom rendesen, akkor orakig nem kell.

Esetleg?

2021. márc. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pszichesen lehet ilyen? Hát végül is hasonló az esetem,nem pont 100% ilyen,de nem mondanám,hogy ez vmi fajta pótcselekvésem vagy bármi hasonlóm lenne. Érzem,hogy kell,aztán megyek...
2021. márc. 9. 08:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Csípni nem szokott? Érdemes lenne egy urológussal konzultálni, és egy labor sem ártana.
2021. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csípni picit de.
2021. márc. 10. 16:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!