Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az urológus hogyan állapítja...

Molnarmarcell21 kérdése:

Az urológus hogyan állapítja meg, hogy az erekció elég kemény?

Figyelt kérdés

Biztos hülye kérdés, de csak van rá valami tárgyilagosabb módszer azonkívül, hogy mit mond a beteg. Nyilván nem fogja meg az orvos, de akkor van rá műszer?


És a beteg hogyan produkál erekciót egy ilyen környezetben?


A szexuális fantáziálásokat lehetőleg kerüljük, köszönöm.



2021. márc. 14. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
A szexuális fantáziálásokat lehetőleg kerüljük, köszönöm.?????Akkor esetleg elmondanád miért írsz ki ilyen kérdést?
2021. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

De hülye vagy te és még te irod ide hogy kerüljék a baromságokat.

Hát ez az amit kiírtál.

EGy orvost nem érdekel hogy kinek milyen kemény.

2021. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Péniszpumpa.
2021. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem egy orvos nem fogja vizsgálni a keménységet. Miért is tenné hisz a beteg tudja már épp azért van ott. Ez olyan mintha azt mondaná a doki hogy Há! Nem hiszem el amit mondassz, majd én megmondom hogy elég kemény vagy e!.
2021. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vizsgálni nem tudom hogy de biztosan van erre is valami. Én a párommal mentem be és megkérdezte tőle a doki hogy van e elégséges merevedés szex közben.
2021. máj. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan miért ne foghatná meg kézzel, az orvos(nő) rendszeresen használ gumikesztűt. Az orvos azért van, hogy gyógyítson és segítsen a betegeken! (ezért használja az agyát, és a kezeit is) Különleges esetben a megtermékenyítés, a fogamzás és a szülés idején is jelen van és kezeivel segít az események lebonyolításában.
2021. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!