Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezek minek lehetnek a tünetei?...

Ezek minek lehetnek a tünetei? Összefügghetnek? Érdemes urológushoz fordulni?

Figyelt kérdés

Olyan 3 éve tart nálam valamilyen betegség amit eddig valamiért figyelmen kívül hagytam de mostmár nagyon elkezdtem aggódni...

Általában magömlés után úgy érzem mintha valami gond lenne a prosztatámmal vagy felfáztam volna de ezek egyike sem valószínű mert fiatal vagyok és sok ideje küzdök ezzel...

A másik tünetem ami valahogy összefügghet az hogy sokszor kínos helyzetekben vagy hidegről meleg szobába betérés során elkezdek nagyon viszketni és melegem lesz... gyakran nemiséghez vagy szexualításhoz kapcsolódó beszélgetések során történik...

Szerintetek mi lehet a baj? Bennem már nagyon sok minden felmerült, a prosztata/hereráktól a hormonális zavarokig...

Szerintetek összefüggnek a tünetek? Gondolom érdemes lenne elmenni urológushoz vagy valamilyen szakemberhez, de nincs nagyon merszem elmondani a szüleimnek akik elvileg kellenek egy ilyen akcióhoz... Van valami tipp hogyan lehet kezelni egy ilyen helyzetet a szüleimmel anélkül hogy rosszul érezzem magam? Valaki ismer nagyon jó szakembert akit ajánlana?

Remélem minél többen válaszoltok! Nagyon fontos lenne...

17F



2021. jan. 17. 01:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy összefüggés lenne.


A rossz érzés elélvezés után lehet prosztata gyulladás. Az hogy felvázol nem korhoz kötött. És nem a hideg szokta okozni általában, hanem bakteriális fertőzés. Szóval menj urológushoz.


Az hogy szexuális téma esetén viszketést tapasztalsz, az szimplán annyi hogy kínosan érzed ilyenkor magad, valószínűleg a vérnyomásod is megemelkedik és el is pirulsz.


Az meg hogy hogyan beszéld meg a szüleiddel, nos nem gondolom hogy hatalmas dolog lenne. Az egészségedről van szó. Odamész és elmondod hogy anya, apa úgy gondolom hogy gond van a prosztatámmal, szeretném ha elmennénk egy urológushoz.

2021. jan. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!