Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hülyén venné ki magát, ha ezt...

Hülyén venné ki magát, ha ezt adnám a barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

Azt kell tudni, hogy régóta, főleg időszakosan nagyon száraz az arcbőre és a fejbőre is, ettől ilyenkor szenved mivel viszket neki illetve "korpás", de igazából ez inkább hámlás. Sok mindent próbált már rá az évek során, de mivel nem állandó probléma és ideig-óráig van ami bevált, hosszútávon még nem talált rá megoldást. Már mondtam, hogy menjen vele orvoshoz, de szerinte felesleges stb.


Szóval, hülyén venné ki magát, ha kutakodnék és egy minőségibb sampont vagy valamit vennék rá neki? Eucerin stb márkától például.

Az nagyobb valószínűséggel válna be, egyébként természetesen nem csak ezt kapná,nyilván kapna rendes ajándékot is. Csak tudom, hogy ő magától ilyenre nem költene nagyobb összegeket, de ha látná hogy használ, másképp állna hozzá. 3 éve vagyunk együtt, és természetesen elmondanám neki, hogy ez nem sertés vagy ilyesmi hogy ezt adom, szerintem abszolút nem venné rossz néven, szoktunk erről beszélni meg nem szégyelli előttem, nem is kell, csak szeretnék segíteni neki hiszen biztos kellemetlen valamilyen szinten neki.



2021. márc. 15. 19:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezt amúgy megvehetném neki sima hétköznapon is, de nem élünk együtt, nem vagyunk közös kasszán és nem hiszem, hogy minden gondját nekem kellene ilyen téren megoldani úgymond, tehát ezért gondoltam erre IS.
2021. márc. 15. 19:10
 2/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Nem, miért lenne sértés? Ez olyan, mintha valakinek tusfürdőt adsz, azzal sem azt üzened, hogy büdös.
2021. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt beszéld meg vele, mert lehet, hogy már kipróbálta és nem jött be neki.
2021. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom miket próbált ki, meg azt is hogy én milyen márkában gondolkodom és ezzel nem lenne baj :) Egyébként csak azért gondoltam hogy hülyén veheti ki magát külső szemmel nézve, mert nem sima sampon lenne hanem valami spécibb, bőrgyógyászati. De szerintem örülne a gesztusnak, főleg ha be is válna.
2021. márc. 15. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
ugye nem azt adtál neki? xd
2021. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Holnapután lesz a szülinapja, de nem ezt fogok végül, totál mást, amire vágyik:D
2021. márc. 23. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!