Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Összeragadt húgycsőnyílás?

Összeragadt húgycsőnyílás?

Figyelt kérdés
Vizelés közben felül-alul 2 irányba megy a vizeletem. Középen, mintha össze lenne ragadva a nyílás. Szét tudom húzni, és a közepe meg is van duzzadva, illetve sötét-piros/vörösre van elszíneződve az egyik felén. Nem fáj, nem viszket, semmi gond nincs vele, szimplán annyi, hogy vizeléskor 2 ellentétes irányba megy. Ez már évek óta fennáll, viszont most lett zavaró tényező.

2021. márc. 17. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Érdemes lenne elmenni egy urológushoz. Esetleg valami szemölcs vagy fibroma lehet a húgycsőben, ami részlegesen elzárja.
2021. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
A francot, kedves első válaszoló. Az enyém is ilyen, nincs különösebb oka, egyszerűen minden pénisz más és más. Nem betegség, csupán formai "rendellenesség", de megszokható és semmi baj vele.
2021. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Attól, hogy szerinted normális, kedves utolsó, még nem lesz az
2021. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk lehet az egyik esetben normális, a másikban nem? És talán ha a kérdező megmutatná orvosnak, akkor kiderülne, hogy az övé igényel-e kezelést?


Mielőtt még teljesen összevesznétek.

2021. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, mutasd meg urológusnak.

Továbbá évek óta így van, de csak most lett zavaró? Évek óta nem gond, hogy valami nem oké? Ez azért így meredek.

2021. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincsen úgymond semmi panasz rá, csak szimplán idősebb lettem és okozott egy kellemetlen szituációt
2021. márc. 19. 00:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen szituációt?
2021. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!