Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezek az oldalak/vlogok/blogok...

Ezek az oldalak/vlogok/blogok miért beszélnek ennyire a természetes pénisz ellen?

Figyelt kérdés

Miért szajkózzák, hogy érdemes körülmetéltetni a péniszt, akkor is, ha semmi baja sincs és hogy minél kevesebb bőr maradjon? Mi a baj a rendesen hagyott pénisszel? Az természeténél fogva piszkos, csúnya stb.? Miért mondják folyton, hogy a metélt, szebb, esztétikusabb, higénikusabb stb.? Akkor minek van fitymánk, ha ennyire "felesleges"?

https://www.youtube.com/user/Ferike1958/videos

[link]

Tényleg igazak ezek?? Ugye a lányok/az emberek nem ezen a véleményen vannak?



2021. márc. 23. 14:13
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Nem ertem mi a bajod. Ha te nem partolod akkor ennyi, nem kell nezni ilyen oldalakat.
2021. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Nem miért pártolja egyáltalán valaki, az ok nélküli csonkítást? A lábat is amputálják sajnálatos esetekben, de ha én kalóznak érzem magam és műlábat akarnák, akkor az orvos minimum kiröhögne.
2021. márc. 27. 12:53
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
te nem vagy százas, az tuti!
2021. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Miért, mert ellenzem az öncsonkítást? Nincs joga senkinek sem megmondani, nekem, hogy csonka pénisszel éljem az életem!
2021. márc. 27. 14:27
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
ki akarja neked megmondani??
2021. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Ezek a lapok, mindenkit arra buzdítanak, hogy csonkíttassa, meg magát. Az ilyet, inkább tiltani kellene, úgy mint ahogy régen, akkor sem végezték el, bemondásra.
2021. márc. 27. 14:32
 37/38 Pretorius25 ***** válasza:
A zsidókat buzdítják erre egészséges fitymával is! Mert náluk ez a szokás évezredek óta. Te zsidó vagy? Ha nem, akkor téged nem buzdítanak ilyesmire!Rád ez nem vonatkozik!Ennyi!
2021. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
miért kérdező? a pénzért. ez üzlet.
2021. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!