Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan éljek teljes életet -...

Hogyan éljek teljes életet - család és gyermek nélkül?

Figyelt kérdés

Elröppentek az évek - 44 lettem. A családalapítás sajnos nem jött össze, az évek viszont gyorsan elmentek. Ülök a tegnap vett süteményem mellett és most először érzem, hogy ezt a vonalat el lassan el kell engedni.


Akit érint - hogyan fogadtátok el, hogy családalapítás nélkül pereg el az életetek?


2021. márc. 25. 06:57
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
0%
A gyereket mindenki elfelejti. Az is rosszul érzi majd magát ha papizzák az apját.
2021. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
43%
Bizonyára nem kevésbé, mint a ma divatos mozaikcsaládokban, amik átmeneti időre szólnak és néhány havonta új apukát, anyukát kell óvónéninek megjegyezni...Vagy csak szembesülni vele, hogy a szülők jelentős részének köze nincs a saját gyerekéhez. Megnyugtató, hogy a gyerekek érdekét mindenki annyira a szívén viseli ebben a gyerekfétises, ám nevelésre alkalmatlan társadalomban. De hát gyerek kell. Mert csak. Mert mit szól a buszsofőr. De időben ám. Mert mit szól a buszsofőr.
2021. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
67%

22!


Vicces vagy. Tudod, addig, amíg nem vagy benne egy ilyen szituációban, nem érted. Engem enm érdekel mit mond a buszsofőr. De hidd el, az 50 éves apukat érdekli, amikor naponta többször valamilyen formában megkapja a nagyapa jelzőt. Az egyik ismerősöm járt így, becsúszott a gyerek idősebb korában. Kvarda frusztrálta, hogy folyamatosan lepapázzák és hidd el, nem azért, mert direkt rosszindulatúak akarták volna vele lenni.

2021. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
64%
22 mert aki 44 éves korára egy párkapcsolatot se bír felmutatni, amibe valaki vállalt volna gyereket az olyan jó apa lenne majd 50 évesen. Valószínű.
2021. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
36%

Az hogy becsúszik egy gyerek, meg az hogy tudatosan gyereket akarsz két külön dolog. Az hogy valakinek miért alakult úgy az élete, hogy 44 éves koráig nem jött össze a gyerek az az ő dolga, ettől még lehet jó apa. A gyerek esetében meg érdekes kérdés hogy mi jobb, nem létezni, vagy egy olyan családban élni, ahol apát néha lepapizzák, de tudja, hogy apa őt szereti...

És végül a kor egy szám. Sokkal többet számít az illető biológiai kora, pláne férfiaknál, mert lehet valaki 44 évesen egy roncs, meg lehet egy fiatalos ereje teljében lévő férfi is.

2021. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
50%

Tapasztalat, aki ennyi idősen nem kellett senkinek mint apajelölt, az nem alkalmas erre a szerepre.

A nők elkapkodják időben akik apának jók lesznek mert erre ráéreznek. Más dolog az, hogy később elválnak, mert akkor, abban az életszakaszba már nem értenek egyet.

Nekem vannak gyerekeim, elváltam, rengetegszer ismerkedtem az utóbbi 7 évben, kivétel nélkül az összes negyvenes pasim egyszerűen még saját magukat is nehezen viselték el, nemhogy egy gyereket. Nem az enyémeket, őket nem ismrték, de egy szerűen nem tudnak alkalmazkodni gyerekekhez, nem való nekik. Egoisták, önzőek, nem fér bele nekik egy gyerek.

Volt aki akart gyereket tőlem, csak mert kifut az időből. Sokszor rám is csúnyán szólt, minek az ilyennek gyerek.

Mondtam is neki, hogy semmi gond, engedje ezt el, mert nem való neki.

Azóta csak gyerekes pasikkal kezdek. Ég és föld.

2021. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként rohadtul kíváncsi vagyok hány kommentelő középkorú nő, aki nem tudja elfogadni, hogy bizony az idő abszolút a férfi nemnek kedvez.
2021. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó mem gondolod hogy inkább te vagy elviselhetetlen nőként ha a egyetlen férfit sem tudsz tartósan megtartani?
2021. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
64%
44 éves kollégám és a 44 éves felesége tavaly vállaltak gyereket 2 éve házasodtak össze, 3 éve ismerik egymást
2021. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
48%
22-es vagyok. 24-esnek: Pont ezért írtam korábban egy másik válaszomban a kérdezőnek, hogy vajon valóban akar-e igazán gyereket, lehet, hogy nem véletlenül alakultak így a dolgai.
2021. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!