Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan éljek teljes életet -...

Hogyan éljek teljes életet - család és gyermek nélkül?

Figyelt kérdés

Elröppentek az évek - 44 lettem. A családalapítás sajnos nem jött össze, az évek viszont gyorsan elmentek. Ülök a tegnap vett süteményem mellett és most először érzem, hogy ezt a vonalat el lassan el kell engedni.


Akit érint - hogyan fogadtátok el, hogy családalapítás nélkül pereg el az életetek?


2021. márc. 25. 06:57
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
48%

39# A férfiaknak is ketyeg, és nagyjából ugyanabban az életkorban mint a nőknél, jelentősen csappan a nemzőképességük, és fizikailag sem tudnak helytállni már annyira, mint 30-35 éves korban. Ezt csak az nem tudja, akinek nincs ebben tapasztalata.

Persze szórványosan itt ott előfordul hogy gyerekük lesz, de ez ugyanúgy nők esetében is megtörténik pl. Grillus Dorka 47 évesen lett újra édesanya.

2021. márc. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
66%

“Milyen idő szorít? :-D Bocs de nem nő vagyok, hogy ketyegnek a biológia órám. :-D“



Attól hogy spermád van és feláll, hamarosan te is a maradék kategória leszel, akit egy épkézláb nő se akart megfogni magának az elmúlt tizensok évben.

2021. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
57%
Biztos én mozgok rossz körökben de nálunk a 40 körüli férfiak az élet császárai nem a huszonévesek. Egyébként a férfi nemzőképesség rohadt könnyen orvosolható ahogy a teljesítmény is.
2021. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!