Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Találtam magamom egy csomót,...

Találtam magamom egy csomót, hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Leszögezem, nem biztos, hogy komoly, és azt is tudom, nem biztos, hogy ez a legjobb hely ehhez a kérdéshez.


17 éves vagyok! Komoly válaszokat kérek szépen!


A kérdés azért "összetett", mert ez a csomó, nem máshol van, mint a heréknél.


Tudom, szülők előtt semminek se kéne kínosnak lennie, de hát ez azért mégiscsak az.


Szóval csak tippeket szeretnék hogy, hogy ne hozzam rájuk a frászt, mint ahogy magamnál tettem. Valamint hogy, hogy lehetne a legkevésbé kínosan ezt megosztani velük.



2021. márc. 26. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szülőként mondom, nincs semmi kínos ha megosztod velük a bajodat. Csak akkor tudnak segíteni. Egyébként urológia, ahova beutaló sem kell.
2021. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Apa, szeretnek veled beszelni.

Kicsit kinos,de elegge megijedtem. Talaltam egy csomot lent es nem tudom, mi lehet ez, el tudnal vinni kerlek az orvoshoz, hogy megvizsgaljanak? Neked volt mar ilyen? Megkerhetlek, hogy legyel diszkret, mert nagyon kellemetlennek erzem,es nem biztos, hogy Anyanak is elmondanam.

2021. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly nyáron volt urológiai problémám. Teljesen jól eltudtam mondani anyának és apának is, hogy mi a probléma, hol van stb. Mutogatni persze, hogy nem mutogattam semmitse😂 Mondtam, hogy mihamarabb fogok urológushoz menni. És kb ennyi is volt


Intézkedj te is magadnak, de azért jó ha tudnak róla

22f

2021. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2-es tökéletesen leírta mit kellene mondanod!
2021. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!