Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 55-60-as pulzus normális?

55-60-as pulzus normális?

Figyelt kérdés

Pár napja szedem a magnézium tablettát napi 1-et és azóta a pulzusom 55-60 között van,ez normális?


25/f



máj. 13. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes
máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is annyi, alacsonynak számít, edzett embereknek sokszor alacsony, vagy genetikai oka is lehet. Korábban mennyi volt? Esetleg tényleg magnézium hiány miatt voltál stresszes, és a stressz csökkentése miatt lett a pulzusod is alacsonyabb. Amúgy alapvetően nem gond, hogy ennyi, de ha ok nélkül változik, az jelezhet valamit.
máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, kicsit meg ijedtem mert általában 60-70 között szokott lenni.
máj. 13. 23:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
milyen tipusú magnézium?és hány mg?
máj. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Magnézium Lactas 1tabletta 51mg ,naponta 1-4 tabletta de én 1et szokok,és úgy érzem segit kicsit.
máj. 14. 11:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben vagy!
máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
no para. Nekem 50 alatt van. Azt mondják, hogy az élsportolóknak ennyire alacsony, de én nem vagyok/voltam az. Nem tudnak vele semmit tenni, a magnézium tabletta meg pláne nem :-))) Azt mondta a doki, hogy szivritmusszabályzót tehetnének be, ha mondjuk 45 alá bemenne, de inkább ne. Vérnyomást lehet csökkenteni, növelni, de pulzusszámot csak szivritmusszabályzóval. És is aggódtam, hogy miért ilyen alacsony, voltam szivultrahangon, 48 órás holter vizsgálaton, minden tökéletes. Csak a pulzus alacsony. Együtt kell élni vele. Az a lényeg, hogy a dinamika tartomány magas, tehát ha meghajtom, akkor 160 fölé tudom vinni (lépcsőn felszaladok 10 emeletet).
máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez teljesen normális.
máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Neke. A 80 az.
tegnapelőtt 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!