Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elég fiatal vagyok, de zavart...

Elég fiatal vagyok, de zavart a szor 'ott lent' leborotvaltam de egy idovel később piros pottyok nőttek, hogyan tűntethetem el őket?

Figyelt kérdés
Kb 2 napja leborotváltam a péniszem körüli részt, most pedig olyan pirosas pöttyös. Ez elmulik magától? Kenem fenistillel, este is lefekvés előtt, reggelre halvanyul majd megint ugyanolyan piros lesz mint volt. Arcomnál meg nem tapasztaltam ilyet.

2021. márc. 27. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Érzékeny a bőröd, esetleg nem volt elég tiszta a borotva. Pár nap múlva elmúlik majd, ne aggódj!
2021. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hellmano ***** válasza:
26%
Nullásgépet ajánlom a legkisebb mérettel vágni, mert a borotválástól kipattogzik szinte mindenkinek. 2-3 naponta letolod nullással és ennyi. Az kényelmes meg a csajok is szeretik a zacskót lehet nyugodtan borotválni, mert az nem pattogzik ki.
2021. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után hozzászokik a bőröd, pár alkalom után nem lesz ilyen gond (kivéve, ha nem tiszta vagy nem éles a borotva).
2021. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!

Lenne meg egy kérdésem, kenegetni érdemes?

2021. márc. 27. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha segít, akkor persze, én is fenistillel szoktam, ha kipattogzik. Anélkül is elmúlik, de addig sem olyan kellemetlen.
2021. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

A fenistil allergiára vagy csípésre van. Teljesen felesleges kenni vele.

Érzekeny a bőröd, nem elég éles a borotva vagy túl sokszor húzod végig ugyanott a borotvát. Idővel jobb lesz.

2021. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fenistil bőrnyugtató, nekem sokat szokott segíteni.
2021. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!