Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ki milyen gyógyszert kapott a...

Ki milyen gyógyszert kapott a prosztatagyulladásra????

Figyelt kérdés

Mert amit én kaptam eddig semmit nem hatott pedig

már 4 hónapja járok a dokihoz.Eddig ezeket a gyógyszereket szedtem:tetralysal,aflamin,sumaded,vesicare,minirin.

Az aflamint már 4 honapja szedem folyamatosan.



máj. 21. 08:08
 1/8 A kérdező kommentje:

De hol van itt a gyulladáscsökkentő???

Talán az aflamin?? Nekem gyogyszertárban azt mondták hogy ez

fájdalomcsilapitó.

máj. 21. 08:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
35 éves vagyok
máj. 21. 09:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég fiatal vagy még hozzá.
máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom nem iszok alkoholt és még táplálkozásra is odafigyelek.Én is úgy godolom hogy túl fiatal vagyok én még ehez.
máj. 21. 09:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a felfázás nem kor kérdése. Valószínűleg valahol összeszedtél egy bakteriális fertőzést és azt nagyon nagyon nehéz kiírtani, de sajnos a többségnél inkább tünetmentességet lehet elérni.
máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A prosztatagyulladás pont a fiatal férfiak betegsége. Nekem nem bakteriális volt, így csak gyulladáscsökkentőket kaptam + 2 hónapig Proxelan kúp. Utóbbi szerintem sokat segített. A felhelyezés csak először nehéz és igazából agyban dől el. Viszont legalább két alsóban aludj (vagy alsó és pizsama), mert a kúpban lévő egyes anyagok az éjszakai szellemtésnél kirobbannak belőled egy színtelen foltot hagyva a ruhádon...
máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a lestyán fűszert.
máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!