Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetek HPV fertőzött?

Yoshimitcu kérdése:

Lehetek HPV fertőzött?

Figyelt kérdés
Még 2012 ben orálisan kényeztettem az akkori barátnőm. Azóta nem csináltam. Most olvasom hogy a hpv torokrákot okoz. Majdnem egész télen fáj gyulladt a torkom. Azóta bennem lehet a HPV? Van teszt férfiaknak? 32F.
2021. márc. 29. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fül orr gégész mit mondott?
2021. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Novemberben voltam, csinált gége tükrözest is, felső légúti fertőzést irt a lapra, írt ki antibiotikumot, de nem múlik el tőle vagy visszajön a gyulladás.
2021. márc. 29. 17:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz, és nem csak orális úton. STD szűrésen megkapod a választ.
2021. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2018 ban voltam STD szűrésen, semmit nem találtak. Vért vettek meg kenetet hímvessző ből. Ha HPV s lettem volna akkor ott kimutatták volna?
2021. márc. 29. 18:30
 5/11 anonim ***** válasza:
A garatbol es szajuregbol kell kenetet venni esetedben ahhoz h megtudjad van e HPV-d. Ha a himvesszo kenete negativ attol meg a torkodban lehet, h ott a virus. En naluk csinaltattam: [link]
2021. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor a hímvessző kenetben is kimutatható lett volna ha a barátnőm HPV s lett volna nem? Fül orr gégén 2 éve vettek kenetet, torokból, mert akkor is gyakran fájt a torkom, de csak streppococust mutattak ki, vagy ott a HPV t nem nézik?
2021. márc. 30. 09:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Szeretném leszögezni nem vagyok orvos.

"Akkor a hímvessző kenetben is kimutatható lett volna ha a barátnőm HPV s lett volna nem?" Ez attól függ a vizsgálat milyen kórokozókra terjedt ki. Nekem pl. 4 dolgot néztek annó, és abban nem volt HPV, így azt később külön csináltattam.


Fül orr gégén 2 éve vettek kenetet, torokból, mert akkor is gyakran fájt a torkom, de csak streppococust mutattak ki, vagy ott a HPV t nem nézik? Gyanítom nem nézik.


Ha biztosra akarsz menni HPV-t illetően, csináltatsz egy tesztet, de mindenképp menjd vissza a fül-orr-gégészetre, ha nem akar elmúlni gyulladás.

2021. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet bejutni fül orr gégére csak sürgős beutalóval, már novemberben is csak azzal lehetett, még lebaxott a fül orr gégész hogy hogy mert a háziorvosom sürgős beutalóval küldeni egy felső léguti fertőzéssel, holott már 2 hónapja fájt a torkom. Semmit nem ért az antibio amit kiírt.
2021. márc. 30. 19:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Pfff... eljen a magyar egeszsegugy. Akkor en raaldoznek es elmennek maganba, ez nem allapot, h tobb honapja nem gyogyul.
2021. márc. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Voltam már magánnál is. Ugyanan az volt. Antibio, vitamin, 10 ezer ft 5 percért, két méterről nézett a torkomba mert parázott a covidtól a doki.
2021. ápr. 2. 06:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!