Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most akkor Hív Fertőzött vagyok?

Most akkor Hív Fertőzött vagyok?

Figyelt kérdés

egyik nap sexeltem egy nővel gumi nélkül reggelre folyt az orrom és másnapra nagyon megbetegedtem rosszul voltam fejem fájt minden 3 madnapra a hideg rázott és lehet volt egy kis lázam is


viszont ilyen nyirokcsomó duzzanat meg egyebek nem jelentkeztek most csak szimplán megfáztam volna vagy elkaptam a Hiv-et?


Kérlek ne vicceljétek el mert sztem az AIDS/HIV nem vicc téma tudom lehetett volna több eszem de mostmár nincs időgép hogy visszaforgassam!


Elfogok menni vérvételre csak még nem telt el a 3 hét hogy kimutatható legyen a vírus és minden napos stresszbe vagyok azóta a hölgy váltig azt állítja ,hogy ő nem beteg de nem tudom.


2015. febr. 24. 17:25
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
most egyébként kutya bajom sincs csak a sex utáni első kétnap volt ez de lehet csak megfáztam mert volt ez az influenza járvány is
2015. febr. 24. 17:27
 2/35 A kérdező kommentje:
á mind 1 is amilyen szerencsém van úgy is az vagyok bocsánat hogy kiírtam a kérdést
2015. febr. 24. 17:31
 3/35 anonim ***** válasza:
20%
isten nyugosztaljon
2015. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
kösz ilyen ostobának ugyse kell élnie mint nekem
2015. febr. 24. 17:33
 5/35 A kérdező kommentje:
az biztos hogy soha többet nem akarok még csak sexelni sem
2015. febr. 24. 17:34
 6/35 anonim ***** válasza:
74%
basszus de nagy hülye vagy te xDDD
2015. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
de most komolyan miért betegedtem meg? mert az immunrendszerem válaszolt a HIV-re egyébként Férfi vagyok azt nem árulom el hány éves
2015. febr. 24. 17:37
 8/35 anonim ***** válasza:

És ha akkor nem szexeltél volna mire fognád a tüneteidet.

Mert valószínü akkor is jöttek volna. Tutti, hogy nem vagy HIV+

2015. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
nem igaz ,hogy nő sem bírt volna elmenni egy vérvételre ááááááá
2015. febr. 24. 17:38
 10/35 anonim ***** válasza:
24%
Igen! Nagy az esélyre hogy HIV fertőzött lettél! Küldj egy képet a nemiszervedről akkor megtudom állapítani hogy eszi-e már az aids.
2015. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!