Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek, hogy férfiasabb...

Mit tegyek, hogy férfiasabb legyek?

Figyelt kérdés

Elmúltam már 26 éves, de meglehetősen gyerekes az arcom (finom vonások), arcszőrzetem is alig nő (ami van, az is a szám fölött és alatt, oldalt és a nyakamon alig). A viselkedésemben is vannak infantilis dolgok, nem nőtt be még a fejem lágya.


Hiába edzek rendszeresen, az előírásoknak megfelelően, a testem is csak egy 20-21 éves fiú kinézetének felel meg.


Egyébként a nemi érésem, az arcszőrösödésem meglehetősen későn kezdődőtt, 18 éves koromtól van ondóm, és kb. 20 éves koromig tartott, amíg az a kevés szőrzetem is megjelent.


Mit tegyek? Forduljak orvoshoz? Esetleg írassak föl tesztoszteront?


2010. aug. 20. 11:33
 1/4 Harrr ***** válasza:

"18 éves koromtól van ondóm, és kb. 20 éves koromig tartott, amíg az a kevés szőrzetem is megjelent"


Már rég egy orvosnál kéne sorban ülnöd, lehet valami hormon zavarod van. Aztán az is lehet, hogy későn érő vagy, de ennyire?


Orvoooooooos :D

2010. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyon vicces vagy, köszi.
2010. aug. 20. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Komolyan konzultálnod kéne egy endokrinológussal. Az öcsémnek (ő még csak 15) is feltűnően magas volt a hangja, illetve nőttek a mellei fiú létére, aztán csináltak egy vérvizsgálatot, kapott egy injekciót, és már egész jól helyreállt.
2010. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Harrr ***** válasza:

Rohadtul nemviccnek szántam. Már régen, 15 éves korodban el kellett volna menni orvoshoz. Tesztoszteront csak úgy nem írnak fel....


Mit gondolsz, akkor nem állna sorba a sok koxmatyi egy lövésért, ha tbre adnának?


MENJ ORVOSHOZ.


Mi csak jót akarunk neked, és dús mellszőrt :D

2010. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!